2737
2734
عنوان

رفلکس کودک 2 ساله

561 بازدید | 6 پست
پسرم 2 سالشه مدتیه فهمیدم رفلکس معده داره 1 ماهی هم امپرازول و دمپریدون خورد که مدت مصرف دارو خوب بود ولی الان 3 هفته است داروشو قطع کردم چند روزیه که دوباره رفلکس پیدا کرده البته وزن گیریش خوبه ولی خیلی اذیت می شه نمیدونم چکار کنم و خیلی نگرانم کسی تجربه ای داره ؟آیا درمان قطعی داره یا باید همیشه دارو بخوره؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پسر منم از بدو تولد رفلکس معده داره ، از همون اول مدام بالا می آورد ، بی قراری می کرد ، شبها تو خواب بی تاب بود .
ماهها داروی امپرازول مصرف میکیرد ، الان هم این بیماری همراهشه ولی دارو نمیخوره ، دکتر گفت شاید تا 6 یا 7 سالگی ادامه داشته باشه ، ولی غذای چرب ، پر خوری ، هیجان ، بدترش میکنه
من میخوام پس میتونم
2728
پسر منم از 6 و7 ماهگی داشته ولی ما تازه فهمیدیم به خاطر استفراغ دکتر می بردمش و همه میگفتن ویروسه چون مهد هم میرفت این احتمالو بیشتر میدادن.خوردن امپرازول خیلی سخته با بدبختی بهش میدم فقط نگران اینم که تا کی باید دارو بخوره و ایا درمان قطعی میشه یانه؟