2737
2734
عنوان

عدد بتا دکتر بهم امید نداد چراااا

136 بازدید | 14 پست

سلام من روز ۲۸ و ۲۹ بی بی چک زدم هاله خیلی کمرنگ افتاد.

سیکلم ۲۹ روزست

روز ۲۹ رفتم آز

عدد بتا رو زده ۱۸۵ ولی گفت باید تکرار بشه بهم امید نداد که مثبت باشه.

خیلی خورد تو ذوقم و استرس گرفتم تجربه هاتونو میگین

دکتر خود آزمایشگاه.

خدایا هزاران بار شکرت به خاطر همه نعمت هات...[smiley]s/sm_29.gif[/smiley].........یا بن الحسن! امان ز لحظه ی غفلت که شاهدم باشی....

قرصی آمپولی مصرف کردی؟

اگه نه مثبته

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۸۵ک مثبته خیلیم مثبته این دکترا فقط بلدن استرس بدن دوروز دیگ تکرارش کن انشالله ک رفته بالا بعدم دیگ هشت هفته برو سونو قلب سر ب سر این دکترا نزار

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
2728

مثبتی که مثبته عزیزم ولی تو بارداری نرمال باید بعد دوروز دوبرابر بشه 

انشالله که میشه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
۱۸۵ک مثبته خیلیم مثبته این دکترا فقط بلدن استرس بدن دوروز دیگ تکرارش کن انشالله ک رفته بالا بعدم دیگ ...

ممنونم آره همش فکر میکنم شاید نطفه ناقص بسته شده پایین بوده که اینطوری گفت.

خدایا هزاران بار شکرت به خاطر همه نعمت هات...[smiley]s/sm_29.gif[/smiley].........یا بن الحسن! امان ز لحظه ی غفلت که شاهدم باشی....
مثبتی که مثبته عزیزم ولی تو بارداری نرمال باید بعد دوروز دوبرابر بشه  انشالله که میشه

ایشالا

2740
ممنونم آره همش فکر میکنم شاید نطفه ناقص بسته شده پایین بوده که اینطوری گفت.

ن عزیزم استرس الکی بخودت نده

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
احتمالا دکترش با آزمایشگاه قرارداد داره 

دقیقا اره بخدا همین سونو ها ان تی و غربالگری اولم ک برا بعضیا میزنه ریسک بالا فقطو فقط بخاطر دو سه میلیونی ک بخاطر سلفری یا امینو سنتز میگیرن میگن

استرس الکی ب زنا باردار بدبخت میدن بخاطر پول فقط

وااااااااای خیلی خوشحال شدم یعنی نی نی داریم ایشالا  

مررررسی از امید های همه تون 

2706