2752
2734
عنوان

چی کار کنم چاق بشم؟ کسی داروی بی ضرر می شناسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 68 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

استارتر منم عین توام خیلی لاغرم. با قد 164. 47 کیلو هستم...الان یه پودر چاقی از ترکیه سفارش دادم خیلی خوبه اما هنوز به دستم نرسید....4 کیلو در ماه افزایش وزن داره ولی ثابته ، شکم هم نمیاره....

آنه ! تكرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشت وقتی روشنی چشمهایت در پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بود...

از کجا میشه پیدا کرد؟قیمتش؟واقعا ضرر نداره؟

یا کنج قفس یامرگ این بخت کبوترهاست..دنیا پل باریکی بین بد و بدترهاست..ای بر پدرت دنیا آن باغ جوانم کو؟..دریاچه ی آرامم؟..کوه هیجانم کو؟..

پودر سنجد 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

منم لاغرم قد۱۷۰و وزن ۵۷ میخوام بشم ۶۵

در دوران شیردهی ام ویکماه دیگه میخوام شروع کنم یعنی از شیرمیگیرم بچمو و میخوام پودر رویال وقرص فرشته بخورم میدونم ضرر داره ولی میخورم

بکشم وخوشگلم کن😁

یا کنج قفس یامرگ این بخت کبوترهاست..دنیا پل باریکی بین بد و بدترهاست..ای بر پدرت دنیا آن باغ جوانم کو؟..دریاچه ی آرامم؟..کوه هیجانم کو؟..

اگه گروه میزنی منم میام...هر چی میخورم چاق نمیشم...حتی به 45 کیلو هم رسیده بودم...😣

آنه ! تكرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشت وقتی روشنی چشمهایت در پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بود...
2706