2737
2739
سلام دوستان
مهشیدجان همه شرایط شما برای اهدا عالیست منتها گروه خونی من o+و شوشوb+میباشد اگر کسی را پیدا نکردم از شما کمک میگیرم از لطفت در هر صورت ممنونم از خدا بهترینها را برایتان ارزو میکنم بین دوستات کسی را اگر داشتی که به شرایط من بخوره لطف کن معرفی کنی ممنون میشوم خواهر گلم
چرا به میکرواینجکشن 2 نمیایی که ار تجربیاتت استفاده کنند بقیه بچهها
بیمارستان مهر اهدا هم دارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همه دوستهای عزیز.....مهشید جان منم بالاخره تصمیم گرفتم وبرای آخرین بار شانسم رو دارم امتحان میکنم برای میکرو..........دکترم همون پاکروش شد حوصله عوض کردن دکتر رو نداشتم.....الان تومرحله تحریک تخمگذاری هستم فکرکنم حدود 8تا10روز دیگه برم برای تخمک گیری...................امیدوارم که اینبار نتیجه مثبت بگیرم.......ولی یه سئوال ازت داشتم مهشید جان من ازیکی شنیده بودم که ازعواقب داروهای میکرو شکمش آب اورده بود!!! نمیدونم قضیه چیه ؟؟ میشه برام توضیح بدی..........من الان دارم روزی 30واحدسوپرفکت میزنم از روز23پری از روز دوم پریودیم هم که روزی 3تامنوپورباهم زیرجلدی دورناف میزنم هپارین هرروز وب کمپلکس یک روز درمیون
خلاصه احساس میکنم ازوقتی به شکمم امپول زدم احساس درد دارم..................
ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنی اگه اطلاعاتی داری..................

آیدا گل عزیزم من هنوز تعداد تخمکهام معلوم نیست ولی حاضرم اگه زیاد بودن والبته خوب اهدا کنم میتونی رو من حساب کنی نهایت تاده روز دیگه اگه خواستی اینجا سربزن برات حتما پست میذارم من توبیمارستان آبان اینکارو میکنم
ولی باتوجه به سابقه ایی که ازخودم دارم میدونم تعداد تخمکهام خداروشکر خوب بوده.............امیدوارم که بتونم یه کارمثبت کرده باشم......................
من روز یکشنبه سونو دارم شاید دکتر بهم تواین سونو بگه وضعیتم چطوره....................
موفق باشی.........
2731
عدنا جون ! آب آوردن شکم به دلیل داروها نیست .
زمانی که تعداد زیادی از تخمکهای شما رسیده شود و دکتر آنها را بردارد میزان زیادی آب به درون شکم و ریه ها می رود که برخی اوقات باید چند روزی بستری باشی .
فقط مرتب سونو گرافی داشته باش که تخمک هات زیاد نشه و به موقع سوپرفکت رو قطع کنی .
اگر بعد از اینکه تخمک ها را برداشتی حس کردی که احساس سرفه زدن داری یا گلوت باد کرده مانند سرماخوردگی زودتر به دکتر برو تا با عکس رادیوگرافی معلو بشه که شکم و ریه آب آورده یا نه . فقط نترس اگه به دکتر داخلی بری فورا تشخیص آمبولی میدهند و کلی تو را می ترسانند . باید به آنها توضیح بدی که چی شده !
به هر حال اگه اینطوری شدی بهت توصیه میکنم که جنین ها را فریز کنی و بعد از خوب شدن آنها را بکاری .

دوباره توصیه میکنم که مواظب باشی سوپرفکت رو زیاد نزنی در چند روز آخر مرتب سونوگرافی کن که تعداد تخمک هات زیاد نشه چون برخی از بدن ها به خوبی به این آمپول واکنش نشان میدهند .
مهشید جان ممنون از توضیحاتت.............من فعلا روز 5پری که دیروز باشه سونو کردم وکلا 12تاتخمک داشتم
6تاراست 6تاچپ............حالا گفته روز 8چهارشنبه دوباره برم سونو ببینم فرقی کرده یانه...........
چه تعداد باید باشه؟؟ منظورت از زیاد یعنی چندتا؟؟؟ اندازه اش باید چقدر باشه؟؟؟
ضمنا فعلا سوپرفکت رو روزی 30تا(روی خط سرنگ انسولین) میزنم از23پری ماه قبل یعنی الان حدود 13روزه.....
منوپیور هم روزی 3تا(تاالان 15تازدم باید بازم ادامه بدم)...................
بهر حال ممنون از زاهنماییت..........

راستی یه چیزی ..... من همین الان سرما خودرم البته فقط قرص سرماخوردگی میخورم به نظرت تاثیری تو اصل قضیه داره ؟؟!!!
من فکر میکنم که این تعداد برای الان خیلی زیاده !
احتمال اینکه شما هم این مشکل را داشته باشی بالا رفته اما نگران نباش . تنها از کسی که سونوگرافی میکنه باید مطمئن باشی . یه جای دیگه هم سونوگرافی کن تا مطمئن بشی . اگه همینطور پیش بره احتمالا 17 تا 18 تخمک آزاد کنی .
2740
سونو رو که دکتر پاکروش خودش انجام میده...............جای دیگه نمیفرسته.............ولی کلا سریهای قبل هم من تعداد تخمکهام بالا بوده دکتر میگفت تخمدونات خیلی فعالن..................حالا دیگه نمیدونم...
چهارشنبه بایدسونو بشم بعداز اون مگر برم پیش یه دکتر دیگه و مجددا سونو بشم ..........حالا باید یکی رو هم پیدا کنم واسه اش توضیح بدم وبرم پیشش.........
البته هرکدوم 6تاداشته هااااااااااااااااااااااا.......................
پس مجبورم اول برم پیش پاکروش بعد برم پیش فدائیان.........................ادرس وتلفنش رو اینجا گذاشته بودی بر میدارم ................ ولی خوب برم بهش چی بگم؟؟؟ میگه توپیش دکتر دیگه میخوای میکرو کنی واسه چی اومدی پیش من؟؟!!!
درسته هر کدوم 6 تا و من امیدوارم مشکلی پیش نیاد.
نمیدونم به دکتر فدائیان چی میخوای بگی ! بگو میخوام سونو کنم بعد ازش بپرس خلاصه یه کاریش بکن .
بعد نتیجه رو همینجا بنویس ببینم چیکار کردی !
ببینم فردا زنگ بزنم وقت بگیرم برم..............................وشایدم بگم وسط راه ازدکترم منصرف شدم میخوام متوقف کنم ببینم چی میگه..............تافردا باید یه راهی پیدا کنم چون معمولا دکترها تواینجور مواقع توکارهم دخالت نمیکنن واظهارنظر نمیکنن...................مگه آشنا باشه...........