موضوع بحث

مجری معروف صدا و سیما محکوم شد- به نقل از سایت تابناک

1393/05/14 14:31 92
نیاز :)))))))))))
جیگر دخملتو
بی می و جام و سبو باده پرستم کردی
و لو لا اذ سمعتموه قلتم ما یکون ان نتکلم بهذا سبحانک هذا بهتان عظیم.. چرا زمانی که بهتان را شنیدید نگفتید ما نباید راجع به این موضوع صحبت کنیم زیرا این بهتانی بزرگ است..
دوستی و محبت را از دل بپرسید...چرا که دلها ، گواهانی رشوه ناپذیرند... امام علی(علیه السلام)
براتون متاسفم که براحتی به دیگران تهمت میزنین.. منتظر باشین...چوب خدا صدا نداره
دوستی و محبت را از دل بپرسید...چرا که دلها ، گواهانی رشوه ناپذیرند... امام علی(علیه السلام)
saragoli

این تاپیک مال 2 سال پیشه .تاریخاشو نگاه کن .

خداییش بیایم ظاهر بین نباشیم [smiley]s/sm82.gif[/smiley] ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن .... [smiley]l/l_03.gif[/smiley][smiley]s/sm_01.gif[/smiley][smiley]s/sm84.gif[/smiley][smiley]s/sm01.gif[/smiley][smiley]s/sm01.gif[/smiley][smiley]s/sm01.gif[/smiley][smiley]s/sm01.gif[/smiley][smiley]s/sm01.gif[/smiley][smiley]s/sm01.gif[/smiley]
من تازه دیدم.. شما چرا اینجایین..؟
ساراگلی محض اطلاع شما این قضیه خیلی قدیمیه و صحت هم داره.دیگه عالم و آدم هم فهمیدن یارو کی بوده و چه غلطی کرده شما حرص نخور!
یعنی شما از دوسال پیش همش میاین اینجارو چک میکنین؟
آ خرین پست این تاپیک مال دی ماه91 بوده.شما که پست گذاشتین تا پیک بروز شد و اومد بالا
وایییییییى من همه رو خوندم بدون توجه به تاریخ ها بعد گفتم چرا من اصلا نشنیدم این خبر رو تازگیا
این خبر که قدیمیه و واقعیت هم داره متاسفانه
آدم بیخودیم اما خودمم
بابا اینو گه دیگه عالم و ادم خبر دارن
ارسال پاسخ و نظر شما