2733
2734

سلام میدونم بمن مربوط نیس ولی برادرشوهر مجردم زن میاره خونه بعد مادرشوهرمو همش میفرسته خونه ما چندبارشو دیدم زن میبره تو یبار بمن اشتباهی پیام داده بود ک حتما سارا رو هم بیار دلم تنگه(سانسوری)بعد الان مادرشوهرم از شیش خونه ماس اخرش جا انتداختم خابید میک که ن کسی نیسنا فکر بد نکنی چیزه..

منوعشق درکنارهم   

چیزه دوستش تازه نانزد کرده خاهرش خونه نبوده میگ تو برو بیرون من کلید دادم اونا برن خونمون من واقعا گوشام درازه اینقد خسته ام همش دکش میکنه خونه ما من چیکار کنم

منوعشق درکنارهم   

گوشات اينجوريه منظورت بود🐷🐷

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این دفعه خواست بیاد بگو خونه نیستین

من از هموناییم که تو تابستون میگم سرما و زمستونو عشقه                                                                      ولی تو همین سردی های اول پاییز جد و ابادسرمارو ی فحش میکشم   
2731

چه ننجون باحالی 

بپا واسه شوهر تو خونه خالی نکنه😐

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩

خخخخ بگو خودشونن😂😂😂😂

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2706