2410
2553
عنوان

شامپو برای موهای چرب

| مشاهده متن کامل بحث + 106709 بازدید | 268 پست
یه شامپوی دیگه هم قبلا استفاده کردم اوایل برام خوب نبود ولی الان که دوباره میزنم می بینم خوبه!

شامپو موی چرب sebophan که اینم فرانسویه. قبلا 11 تومن بود نمیدونم الان چند شده. من هنوز همون قبلی رو دارم که استفاده میکنم
و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست، در انتظار توست...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خانم مامان آتنا گرامی

میشه لطف کنید ترکیبات شامپوی مای رو نگاه کنید و ببینید آیا این 3 ماده در اونها هست یا نه؟
یک عمر در انتظاری تا بیابی آنرا که درکت کند..و تو را همانگونه که هستی بپذیرد...و عاقبت در می یابی که ..او از همان آغاز خودت بوده ای..
خانم آن شرلی محترم :

البته شما درست میگید..شامپو تجربی هست....گفتم شاید یه چیزی باشه 10 نفر راضی باشن ارزش تست کردن داشته باشه..
آهان پس شما دیر به دیر شامپو تموم میکنید...:دی

چون این سبوفن و اینا الان نزدیک 30 تومنه خخخخخخخ از کی تا حالا داریدش؟ ( شوخی )

///////////////////////////////////////////////////

خانم شاداب السلطنه :

ممنونم

//////////////////////////////
خانم حمیده :

نه کاپوس برای موهای چرب داره؟

////////////////////////////////

یک عمر در انتظاری تا بیابی آنرا که درکت کند..و تو را همانگونه که هستی بپذیرد...و عاقبت در می یابی که ..او از همان آغاز خودت بوده ای..
2714
خانم آن شرلی محترم :

نه لطفا دقت کنید :

این Sodium Lauryl Sulfate با Sodium Laureth Sulfate فرق داره...اون کلمه وسط رو ببینید.

Sodium Laureth Sulfate در همه چیز هست! و بد نیست...نه اون اولی...

اینا ترکیباتیه که در دراز مدت به مو آسیب میزنه ..شما برید یه جرم گیر کف سرامیک یا وایتکس رو ترکیباتش رو ببین! :دی

نه دیر به دیر تموم نمیشن . اینقدر هی باهم میگیرم که میمونه ازشون.

من معمولا 4-5 تا شامپو با هم دارم. هی این یکی نمیخوره به موهام میرم یکی دیگه میگیرم. اون یکی نمیخوره یکی دیگه...

البته بعد از یه مدت دوباره برمیگردم به همون قبلیا. حیفن پول براشو دادم
و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست، در انتظار توست...
خانم آن شرلی :

جالبه

خب اگه Sodium Laureth Sulfate هست مشکلی نیست.این در همه چیز هست! بدون این کف ایجاد نمیشه :دی

///////////////////////////

خانم بهاره :

یه سرچ زدم گل سر شور استفاده ازش کمی دردسر داره ها :

http://www.beytoote.com/attire/hair/srshvr2-scored-good.html

خخخخخخ بی خیال!

2706