2733
2734
مرسی عزیزم انتخاب میکنی حالا وقت داری عزیزم ما هم هنوز دو دلیم اخه نی نی اول خیلی ادم وسواس داره
تلخترین جمله:دوستت دارم اما...
شیرین ترین جمله:...اما دوستت دارم.
به همین راحتی با جابجایی کلمات زندگی را دگرگون کنید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ثریا جون دکتر که برای من آخرای ماه هفت که رفتم نوشت گفت از 32 به بعد می تونی بری آخه می گن حرکت کلی بچه تا اون موقع است ودیگه چون وزن بچه زیاد می شه داخل کیسه اب نمی تونه چرخش کلی داشته باشه
مامان ارمیتا خیلی خیلی ازت ممنونم
اما راستش خیلی تکونهای بچه م کم شده مثل ضربان اروم ارومه دیگه لگد نمیزنه همش از دلهره میرم بهداشت میگن ضربان قلبشم کاملا نرماله اما الان با حرفت کمی اروم شدم که میگی به خاطر تنگی جاشه
دیروز رفتم نمک خریدم هنوز گرون نشده بود لطفا مسئولین رسیدگی کنن
مامان ارمیتا خبرت خیلی برام خوشحال کننده بود که گفتی تا هفته 32 وضعیتش مشخص میشه چون اگه تا حالا سرش پایین نیومده باشه این دو هفته هم تکون نمیخورم از جام تا نچرخه و سزارینی باشم
ولی استرسم هر روز زیادتر میشه چون تکوناش کم شد اما الان که دارم برات مینویسم پوست شکمم داره وحشتناک کش میاد از دو طرف پهلوم پوستش عین سنگ شده اخه خوودم لاغر بودم قبل بارداری الان از حرفات اینو گرفتم که جاش شاید تنگه تکون نمیخوره
دیروز رفتم نمک خریدم هنوز گرون نشده بود لطفا مسئولین رسیدگی کنن
ثریا جون فکر نکنم هیچ الزامی باشه که همه لزوما توی ماه هشتم هم برن سونو....
شاید یکی که توی ماه ششم رفته یا هفتم نفرستنش....یکی که خیلی وقته نرفته رو بفرستن...بستگی به شرایط مادر و نی نی هم داره....
اگه مشکلی نباشه و قرار باشه طبیعی زایمان بشه خوب ماه آخر یه سونو جهت فهمیدن پوزیشن بچه میرن دیگه...
مثلا دکتر خواهر من اصلا نگفت بره سونو خودش هفته 36 رفته بود....

انجام کلیه گرافی های ساده به صورت ۲۴ ساعته و گرافی رنگی (اطفال و بزرگسال ) ، عکس‌‌ رنگی رحم (هیسترو سالپینگو گرافی (HSG) (Hysterosalpingography) با بی حسی و بیهوشی ، انواع سونوگرافی ساده و رنگی ، سه بعدی و چهار بعدی ، غربالگری و آنومالی اسکن ، داپلر ، سونو هیستروگرافی (hysterosonography) ( تنها مرکز در شهر کرج )  

اکوکاردیوگرافی قلب جنین

طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی و نیروهای مسلح

آدرس : کرج ، خیابان گلشهر ، داخل کوچه ارغوان غربی

Alborz Province, Karaj, Golshahr, Golshahr Ave, Maryam Hospital  

02633504589

09019138922

09192955748

http://iumsradiology88.blogfa.com

عکس رنگی رحم