2733
2734
عنوان

چقد دلم یه تاپیک مفید میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 202 بازدید | 22 پست

دقیقا پربازیدها شده موضوعات زرد.ولی درکل ادمهای پروسطح بالاش کم هستن.ازادبیات وحرف زدنها اکثرامشخصه تربیت ومحیط خانواده.ولی خانمهای مودب وتحصیلکرده هم کم نیستن

بخاطرحرفهای سیاسی قطع کاربریم کردن ازرو نرفتم بازم اومدم خخخخ

درسته من برا ماموریت اومدم و یکم دیگه رفتنیم ولی موضوعاتی که پست کردم میتونن مفید باشن.

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این همه موضوع زیبایی سبک زندگی سالم . مشکلات بارداری . تربیت کودک .و ... دوست دارم تاپیک زایمان طبی ...

من تاپیک برای زایمان طبیعیم، مشکلات بارداریم و ازدواجم زده بودم. خیلی استقبال شد اتفاقا.

مطمئن باش اگه بنویسی، استقبال میکنن

الان چون تاپیک دیگه ای نیست، ناچاریم با همین موضوعات بسازیم

خیلی دوست دارم به همه عقاید احترام بذارم ولی پذیرش بعضی از اونها توهین به شعور خودم محسوب میشه!       (آنتونی هاپکینز)
2731

در این ک خیلی از تاپیک ها پیش پا افتادس که شکی نیست، ولی خب خیلی از موضوعات هم شاید واس خیلیای دیگ جالب یا مهم نباشه، مثلا من از بس موضوع ناباروری و... خوندم دیگ زنان و زایمان و... زیاد واسم مهم نیست. مگه اینک خودم مشکلی پیدا کنم ک اونم تاپیک نمیزنم میرم بقیه رو میخونم

در این ک خیلی از تاپیک ها پیش پا افتادس که شکی نیست، ولی خب خیلی از موضوعات هم شاید واس خیلیای دیگ ج ...

نه منظورم به جز مشکلات خاص تاپیکای عمومی مفید مثل کتابخونی و سبک زندگی سالم و ایناست