2737
2739
سلام مامانهای مهربون ............ دیروز رفتم دکتر و اون هم گفت چون سابقه سقط داشتی برات این آمپول رو تجویز میکنم ........... حالا نمی دونم اصلا این آمپول چی هست و چی کار میکنه ؟؟ و اینکه تا حالا کسی ازش استفاده کرده یا نه ؟؟....... ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شیرین جون اگه هستی یه سوال ؟؟؟ سقطهای قبلی شما علتش چی بود ؟؟ به لکه بینی میافتادی و سقط میشد ؟؟ یا نه جنین رشد نمی کرد ؟؟؟ آخه فکر میکنم این آمپول رو برای دسته اول بیشتر تجویز میکنن
پرواز جان هم به لکه بینی افتاده بودم هم جنین رشد نمیکرد به نظر من فرقی نمیکنه چون در هر دو صورت جنین از بین میره چون من بار اول لکه بینی داشتم که رابطه جفت وجنین قطع شده بود منجر به کورتاژشد بار دوم رشد جنین کمتر از زمان مقرر بود مثلا من به حساب اولین سونو 13 هفتم بود ولی جنین تا 11 هفته رشد کرده بود که نهایتا خودش سقط شد بارداری سوم من آزمایش خون با HCG بالا چند بارهم آزمایش خون تکرار شد ولی حتی سونوی واژینال هم اثری از ساک نبود ...عزیزم من اینارو تندتند زدم چون سر کارم اگر جمله بندیهام اشتباهه معذرت میخوام انشاءالله فرزندتون صحیح وسالم به دنیا میاد
2740
سلام ............ خانومهای گلی که این آمپول رو زدین و تاثیر داشته میشه بگین چند تا زدین و با فاصله چند روز ؟؟؟ ......راستی من اولی رو که زدم تا یکی دو روزش علایمم کم شده بود یعنی کمتر گرسنه میشدم و کمتر سینه هام درد میگرفت راستش خیلی ترسسیدم و نشستم یک دل سیر گریه کردم اما بعد کم کم بهتر شدم فردا نوبت آمپول دیگه اش هست که باید بزنم ................... نمی دونم بزنمش یا نه خیلی میترسم دوباره همونجوری بشم !!!!!!!!!!!!!
سلام عزیزم منم تهدید به سقط بودم حتی تا 98 درصد گفتند سقط میشه (جفت در پایینترین قسمت رحم بود) از هفته سوم بارداری تا هفته 11 هفته ای یه دونه زدم نینیم رفت بالای بالا .
من وقتی این آمپولا میزدم کمدردرم خیلی شدیدتر شده بود میشد زجر میکشیدم .

احتمالا علایم تو هر کسی فرق می کنه ولی به هیچ عنوان بدون دستور پزشکت قطع نکن ضرر نداره.........
چه جالب من همین الان این آمپول رو زودم و یکی هم یک هفته پیش !! چون سابقه زایمان زودرس دارم برای همین باید بزنم . این آمپول هورمونیه در واقع از خانواده پروژسترونه و برای جلو گیری از سقط یا برای کسانی که توی حاملگی لکه بینی دارن تجویز میشه . شما هم باید بزنی پرگل جون ؟
2706