2752
2734
عنوان

آيفون دارا بيان لطفا❤️❤️❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 34 پست
بچه ها اخرين اپديتمم ios 12 هست  بعده اينم باز اومده؟؟

بعد از اپدیت اینجوری نشد؟!

چون یه جا خوندم اپدیت ۱۲ مشکل داره فعلا

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
یادم نمیاد ولی وات نوشت باید اپدیت بشه پس لابد اونا هم همینطور 

چند وقته واسه من هيچ پيغامي واسه آپديت نداده

اخريشم ios 12 مال منه

بالاخره مامان جانان كوچولو شدم    خدايا شكرت🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودمم موندم بخدا همه اين كارارو كردم

چیزی به فکرم نمیرسه🤔

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               
2731
بعد از اپدیت اینجوری نشد؟! چون یه جا خوندم اپدیت ۱۲ مشکل داره فعلا

باورت ميشه نميدونم

اصلا حواسم نبود

تقريبا يه هفته اي هست متوجه شدم

بالاخره مامان جانان كوچولو شدم    خدايا شكرت🙏🙏
چند وقته واسه من هيچ پيغامي واسه آپديت نداده اخريشم ios 12 مال منه

۱۲ اخریشه

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
بعد از اپدیت اینجوری نشد؟! چون یه جا خوندم اپدیت ۱۲ مشکل داره فعلا

وای نگوووو من تازه 4 روز پیش اپدیت کردم ای کاش نمیکردم

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               
گوشيتو

هر روز اینکارو میکنم فایده نداره چند ماه اینطور هست  تبلیممم میاد برم بیرون درسش کنم 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 

من تلگراممو از وقتی اپدیت کردم اخرین بازدیدارو اشتباه نشون میده ولی وقتی تو صفحه خود مخاطب میرم درست میشه

مثلا زده اخرین بازدید فلانی دیروز ولی وقتی میرم توش میبینم مثلا ده دقیقه پیش انلاین بوده

ممنون عزيز دل

فدا

پس شايد بقول دوستمون مشكل از اپديت جديد باشه

نه منم اپدیت کردم فعلا که مشکلی نداره 

شما احتمالا سرعت نتت پايينه

قبلا باز می‌شد  الان دوماه باز نشده اصلا دیونه شدم میگم برم گوشی رو‌بشکونم راحت شم وات اپدیت میخواد تلگرامم اپدیت میخواد اپ استور باز نمیشه اصلا درگیری دارم باهاش

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب