2726
سلام بچه ها من موی زاید می خوام لیزر کنم میگن بیمارستان رازی با بیمه مثل اینکه خیلی ارزونه آیا خوبه ؟ نظر بدید لطفا ؟ اگه نه بگین کجا برم هم خوب باشه هم خیلی گرون نگیره .......... مرسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام. بچه ها من فردا دارم میرم بیمارستان رازی واسه لیزر زیر بغل و یه جای دیگه ...
نمیدونم قیمتش چه طوره، فقط میدونم هر شاتش هزار تومنه( شات درسته؟؟) حالا فردا دقیقشو میگم اگه بخواید

فقط یه چیزی... کسی میدونه میشه همه ی اون جا رو لیزر کرد یا نه؟ یعنی ناجور نیست اگه بخویم این کارو بکنیم دکتره نمیگه نکن و بخنده بهمون؟... ( من شوهرم خیلی بدش میاد آخه)

بعد اینکه شات رازی 1یه دایره س با قطر 1.8 سانتیمتر

کسی میدونه لیزر دقیقا چه طوری محاسبه میشه؟ یعنی همه ی پوستو میزنن؟ آخه من شنیدم یه جاهای خاصی رو میزنن نه همه ی سطحشو ...

امیدوارم این تاپیک رو فراموش نکرده باشید و بجوابید ...

ممنون!
سلام. بچه ها من فردا دارم میرم بیمارستان رازی واسه لیزر زیر بغل و یه جای دیگه ...
نمیدونم قیمتش چه طوره، فقط میدونم هر شاتش هزار تومنه( شات درسته؟؟) حالا فردا دقیقشو میگم اگه بخواید

فقط یه چیزی... کسی میدونه میشه همه ی اون جا رو لیزر کرد یا نه؟ یعنی ناجور نیست اگه بخویم این کارو بکنیم دکتره نمیگه نکن و بخنده بهمون؟... ( من شوهرم خیلی بدش میاد آخه)

بعد اینکه شات رازی 1یه دایره س با قطر 1.8 سانتیمتر

کسی میدونه لیزر دقیقا چه طوری محاسبه میشه؟ یعنی همه ی پوستو میزنن؟ آخه من شنیدم یه جاهای خاصی رو میزنن نه همه ی سطحشو ...

امیدوارم این تاپیک رو فراموش نکرده باشید و بجوابید ...

ممنون!