2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من یکم میترسم برم  تو تا حالا تجربه کردی؟؟؟

بله

اصلا ترس نداره ک

بلاخره باید از یجا شرو کنی خب

الان زمونه ایی نیس ک بشینی خونه انتخاب کنی

مردا همه چاخانن، برو ببین راست و دروع حرفاشو دودوتا کن

یجا کافه مافه اطراف شهر ک شلوغ نباشه اونجا قرار بزار

ببین مردانی که اهل زندگین تو اینترنت چیکارن میکنن آخه خاله من 10 سال تمام تو اینترنت دنبال شوهر بود ...

اخه کی با این وضع اقتصادی میاد خواستگاری

من که یه خواستگارم نداشتم 

مجبور شدم به این راه بیوفتم متاسفانه

هر وقت حس تنهایی بهت دست داد یادِ لیوانِ تنهایِ توی گونی برنج بیوفت😂
2731

این آشنایی ها خیلی عاقبت نداره فقط دل نبند خواهشاً 

طرف با کل طایفه اش میاد خواستگاری و یه ماه التماس می‌کنه آخر معلوم میشه اونا طایفه اش نبودن از کوچه خیابون آورده خودشم زن و بچه داره فقط قبلش یاد هندستون کرده.

گیریم مجرد هم باشه آخرش توقع یه رابطه تپل داره.اونی که عاشق باشه و تورو بخواد یه ساعت هم برای آشنایی زمان نمی‌خواد اول میگه شماره بابات یا مامانت رو بده بیایم خدمتتون.من پنج سال اسیر این رفاقت بودم آخرش با شوهرم ازدواج کردم فهمیدم عاشقی کردن مرد برای زن چجوریه.

اتفاقا من بعد از کلی اشتباه توانستیم الان ميگم کاش مینشینم متین تو خونه و بخت ميومد سراغم

البته سنتی ازدواج کردم 

اما کاش اشتباهات نميکنم که الان پشيمون باشم

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله اصلا ترس نداره ک بلاخره باید از یجا شرو کنی خب الان زمونه ایی نیس ک بشینی خونه انتخاب کنی مر ...

یکم غیرتی بازی درمیاره 

همش میگم میخوام برم فلان جا میگه کجا باکی!!!!

یبارم یه شوخی کردم گفت از این شوخیا با من نکن من حساسم رو این چیزا

روانی نباشه یه وقت تهدیدم کنه اگه نخواستمش....

:((((

اتفاقا من بعد از کلی اشتباه توانستیم الان ميگم کاش مینشینم متین تو خونه و بخت ميومد سراغم البته سنت ...

خیلی بده :(

اما وقتی هیچ راهی نباشه ادم مجبور میشه :(

دعاکن برام❤

یکم غیرتی بازی درمیاره  همش میگم میخوام برم فلان جا میگه کجا باکی!!!! یبارم یه شوخی کردم گفت ...

همممم،اینم اصل مطلبه من بودم جات از اول کات میکرذم ک ب جاهای باریک نکشه یهد دیدی خودت رواتیش شدی حالا خر بیار باقالی بار کن ، هر چی گف قبول کنی فردا بعد ازدواج پشینون شی

با یکی باش لااقل بویی از امروزی بودن برده باسه، شوخی حالیش بشه، 

دیشب ی تاپیک بودم خانومه گف ازاول باهام حرف زده ک لباس هرچی بگه اونو بپوشم میگف شلوار سفید تو مهمونی خونه نمیزاره میگ حق نداری

گفتمش خب این نشد زندگی ک اسم این برا من لااقلش زندانه زندان

من حق انتخاب رنگ ندارم حق انتخاب لباس ندارم چ زندگیه!!!!!!!!! حالا شمام بیخیالش شو

2706