2726
عنوان

درست کردن مو

| مشاهده متن کامل بحث + 29774 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم موهام بلنده اما خیلی تکه تکه است. یعنی خودم میخوام این مدلی باشه. همیشه هم اتو میکشم. از خیلیها که کلی پول آرایشگاه میدن بهتر میشم. هر چیزی ساده باشه شیکتره تا اجق وجق.
چرا پسرونه اینهمه مدلای کوتا دخترونه هست که خوشگل میشن که بعضیاشونم خیلی کوتاهن زود بلند نمیشه مو.البته پسرونه خیلی کوتام به بعضیا میاد ولی اگه تا حالا اونقد کوتاه نکردی فعلا یه مدل کوتاه دخترونه بزن ببین خوشت میاد بعد دفعه بعد پسرونش کن.
عکس بینی صفحه 1709
سلام خانمها.دیدین دو جور دستگاه برای درست کردن مو تبلیغ میکنن؟steam styler و یکیشمin styler .کسی استفاده داره؟واقعا همونجوری که نشون میده مدلهای مختلف رو میشه باهاش درآورد؟ارزش خریدن داره؟
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
اگخ کسی داره میشه بگه کدومش بهتره؟دومی بخار نمیده اتوی مو به همراه برسه.موهارو خشک و شکننده نمیکنه اتو؟
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
سلام به همگی لطفا به این سایت برید و رای خودتون رو بدید و به هر کس که میشناسید ایمیل کنید http://www.persianorarabiangulf.com

این ایمیل را حداقل برای 15 نفر فوروارد کنید

رای گیری جهانی برای تغییر نام خلیج فارسه
امام علی(ع) در نامه ای خطاب به مالک اشتر: ای مالک!شباهنگام کسی را در حال گناه دیدی صبح به آن چشم نگاهش نکن، شاید سحرگاه توبه کرده باشد و تو ندانی!
سلام به دوستای عزیز،
من اکروز انقدر خوشحالم که تو یه تاپیک دیگه هم گفتم . من هم همین معضل درست کردن مو رو همیشه داشتم تازه موهام هم وز بود. دیگه با وجود نی نی هم که نمیشه آدم هی اتو دستش باشه.یکی از خانوما تو یه تاپیک شماره یک آرایشگر بهم داد.دیروز رفتم. موهامو لخت دایم کردم .کراتینه نیست ها . یه روش جدیده. نمیدونین چقدر عالی شده . مثل ابریشم. دارم حال میکنم .باورم نمیشه .کارش خداییش عالی بود.
میدونین الان دیگه شیک ترین مدل اینه که آدم موهاش صاف باشه . من خیلی راضیم :)
2706