2752
2734
عنوان

چجوری میشه از شر گربه و 5 تا بچه اش خلاص شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 718 بازدید | 78 پست
اینم عکسشون گرفتم که همسرم یه فکری به حال من بدبخت بکنه https://s9.picofile.com/file/8338749800/D ...

توی ساختمونن که! وا! نباید بزارن بیان تو.من حرفم و پس میگیرم.برید به همسایتون بگید داخل ورودی ساختمون راه نده.گربه هزار تا مرض میاره

I'm just a tired Mom with a part time job,please be kind and rational so i can be as nice as i usually am
دوست عزیز حتی سوسک و مارمولکم نیاید انقدر کسی رو بترسونه که از در خونه نتونه بره بیرون.کشورمونم پر گ ...

فقط یه لحظه برای اینکه حالمو درک کنی چشماتو ببند فک کن ببین تا حالا از چی خیلی ترسیدی

خفت گیری

اون شبی که زلزله اومد

یا هر چی

شاید اونموقه تونستید متوجه بشید که حالم چجوری میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

توی ساختمونن که! وا! نباید بزارن بیان تو.من حرفم و پس میگیرم.برید به همسایتون بگید داخل ورودی ساختمو ...

خدا پدرتونو نگه داره

فکر میکنی من واسع چی انقد دارم بال بال میزنم

ترسیدم

حامله ام

وقت دکتر داشتم نتونستم برم

برگشتم عین بیچاره های ترسیده که خشکشون برده خونمون نتونستم رد شم

فقط یه لحظه برای اینکه حالمو درک کنی چشماتو ببند فک کن ببین تا حالا از چی خیلی ترسیدی خفت گیری ...

من دوست ندارم کسی همچین ترسی رو تجربه کنه واسه همینم گفتم روانشناس.چون تموم خیابونا پره گربه است.امیدوارم برید به همسایتون یه چیزی بگید.دوست داره ببره تو خونه‌.راه ورودی ساختمون جای گربه نیست

I'm just a tired Mom with a part time job,please be kind and rational so i can be as nice as i usually am
2731

خانما میفهمیم که شما از هیچی نمیترسید اما خدایی ترس یه چیز عادیه..منم از تاریکی میترسم با اینکه یه دختر دارم ...شوهرم وقتی فهمید میترسم ساعت کاریشو بخاطر من عوض کرد..اگر راه حل نمیدید حداقل اذیتشم نکنید..خوبه شما تاپیک بزنید درمورد چیزی همه ساز مخالف بزنن درصورتی که حق با شماست؟واقعا عصبی نمیشید؟از همه بدتر باردارم باشید..

ياد داستاني واقعي افتادم 

يه بنده هدايي چند تا بچه گربه رو روز جمعه ساعت مشخصي ميكشه و بهفاصله يه هفته يه هفته ٤تا بچش دقيقا روز جمعه و راس همون ساعت با يه خادثه اي كشته ميشدن

خدا پدرتونو نگه داره فکر میکنی من واسع چی انقد دارم بال بال میزنم ترسیدم حامله ام وق ...

برو در خونه همسایه بگو همونجوری که آوردیشون تو ساختمون یا ببرشون بیرون یا ببر تو خونه خودت.یعنی چه

دوست عزیز حتی سوسک و مارمولکم نیاید انقدر کسی رو بترسونه که از در خونه نتونه بره بیرون.کشورمونم پر گ ...

ینی از سوسک نمیترسی؟؟🤔

اینجا جای تبادل نظره،تحمل نظر مخالف رو نداری اظهار نظر نکن!!
برو در خونه همسایه بگو همونجوری که آوردیشون تو ساختمون یا ببرشون بیرون یا ببر تو خونه خودت.یعنی چه

بازم به انصافت که حرفتونو پس گرفتید

ایشالا هیچوقت ازهیچی نترسید

و یه چیز دیگه،،یاد بگیرید زود قضاوت نکنید یا کسیو قضاوت نکنید..شما هیچوقت جای کسی نیستید و نمیتونید ...

مهربون خودتو اذیت نکن

توی اینهمه سال نی نی سایت من عادت دارم به این حرفا و قضاوتا

الانم تاپیک زدم که ترسم یادم بره قلبم اروم شه

بازم مرسی

ایشالا خدا دخترتونو حفظ کنه

بازم به انصافت که حرفتونو پس گرفتید ایشالا هیچوقت ازهیچی نترسید

مرسی عزیزم.ایشالا ترس شما هم کمتر بشه و اون همسایتونم یکم باشعور بشه

2706