2733
2734
واقعا این جور ادمها از حیوون هم پستترند ببین به خاطر حسادت و کینه به عروسش چه جنایتی کرده
30 سال جدایی اینها را کی می تونه جبران کنه
------------
کینه مادربزرگ، مادر و پسر را 30 سال از هم جدا کرد!
مادر شوهر این زن که فقط یک سال از زمان ازدواج با شوهرش گذشته بود، بعد از زایمان به دلایل مختلفی خواستار جدایی این زوج شد و وقتی که با مخالفت آنها رو به رو شد، در اقدامی عجیب نوه خود را ربود و به خانواده دیگری که در مشهد زندگی می‌کردند، فروخت.

فارس: پسری که از 30 سال قبل به علت کینه مادربزرگش از مادرش جدا شده بود، با عنایت امام رضا(ع)، مادرش را پیدا کرد.

مادر و پسری که از 30 سال قبل و به دنبال یک کینه‌توزی از هم جدا شده بودند، تا چند روز دیگر دوباره همدیگر را در آغوش می‌گیرند.

یکی از روزهای سال 59 و در یکی از بیمارستان‌های شهر ارومیه، زن جوانی نوزاد پسر خود را به دنیا آورد اما مدت کوتاهی بعد از زایمان، به دنبال یک کینه‌توزی فرزندش را از دست داد.

مادر شوهر این زن که فقط یک سال از زمان ازدواج با شوهرش گذشته بود، بعد از زایمان به دلایل مختلفی خواستار جدایی این زوج شد و وقتی که با مخالفت آنها رو به رو شد، در اقدامی عجیب نوه خود را ربود و به خانواده دیگری که در مشهد زندگی می‌کردند، فروخت.

بعد از آن هم، مادر شوهر به خواسته اصلی خود یعنی جدایی پسر خود از عروسش رسید و مدتی بعد این زوج جوان از هم جدا شدند اما زن جوان از همان زمان به دنبال فرزند خود رفت.

سال‌ها از این جدایی گذشت و پسر جوان بعد از 15 سالگی هویت اصلی خود را شناخت و از آن موقع به دنبال یافتن نشانه‌ای از گذشته مبهم خود رفت.

مدتی قبل، این پسر که در حال حاضر جوانی 30 ساله است، به حرم امام رضا(ع) رفت و به امام متوسل شد تا خانواده واقعی خود را پیدا کند و از این سرگشتگی رهایی یابد.

او در حرم امام رضا(ع) با فردی آشنا شد و آن فرد با توجه به تنها سرنخی که از خانواده اصلی جوان یعنی، برگه ترخیص از بیمارستان محل تولد بود، ‌شروع به تجسس کرد و در نهایت و در کمال ناباوری مادر این جوان را پیدا کرد.

ابتدا این زن یکی از گزینه‌های احتمالی پیش روی این جوان بود اما وقتی اطلاعات لازم درباره زمان ولادت و همچنین محل تولد به دست آمد، مشخص شد که او مادر واقعی این جوان است.

این زن مدعی بود که 2 سال قبل شوهرش را پیدا کرده است و شوهرش قول داده است که پسرش را پیدا کرده و به او برگرداند اما زیر قولش زده است.

این مادر که بعد از سال‌ها پسرش را پیدا کرده است اظهار داشت: قصد شکایت از شوهرم را داشتم که پسرم را پیدا کردم.

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است این مادر و فرزند بعد از 30 سال در تهران همدیگر را در آغوش بگیرند.
آدم واقعا می مونه چی بگه.. شاید اگه دست سرنوشت اینارو از هم جدا کرده بود, اینقدر دل آدم نمی سوخت.

نمی دونم اون مادرشوهر چه جوری تونست بعد از اون , شب ها بدون کابوس بخوابه!! یعنی حتی یکبار هم وجدانش بیدارش نکرد!! عجب..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
سحر جان این رو کجا خوندی.. این حکایت خیلی به داستان خاله ام نزدیکه...نکنه خودش باشه...الان1 ساله که ازخالم خبرندارم...سحراین روکجا خوندی؟
امام علی(ع) در نامه ای خطاب به مالک اشتر: ای مالک!شباهنگام کسی را در حال گناه دیدی صبح به آن چشم نگاهش نکن، شاید سحرگاه توبه کرده باشد و تو ندانی!
حتی خالم 2 سال پیش شوهر سابقش رو پیدا کرده بود...شوهرش هم قول داده بود پسرشون رو پیدا کنه...خدای من یعنی فقط یه شباهته؟
امام علی(ع) در نامه ای خطاب به مالک اشتر: ای مالک!شباهنگام کسی را در حال گناه دیدی صبح به آن چشم نگاهش نکن، شاید سحرگاه توبه کرده باشد و تو ندانی!
2706