2737
2734
عنوان

؟؟؟کک مک صورت

4216 بازدید | 12 پست
سلام دوستان صورت من لکه هاى قهوه اى زیادى داره میخواستم ببرسم جکار کنم که این لکه ها از بین بره ایا براى این کک ومک ها درمانى وجود داره یانه مثلا کریم یا هر جیز دیکر که کمک کنه این ککها از بین بره مال من روز بروز بیشتر میشه ممنون میشم اکه منو راهنمایی کنین وجوابم رو بدید
سلام ..مننم همین مشکل رادرام ولی زیاد نیست دکتر که میرفتم بهم کرم لایه بردار AHA 10% میداد و پماد هیدروکینون 4% . هیدروکینون بیرنگ کنننده ات و فقط باید شب ها و روی لک ها استفاده شود
ظاهر زندگی دیگران را با باطن زندگی خود مقایسه نکن .....
سلام ستاره جون.منم مشکل شما رو دارم اما با این تفاوت که برای من ارثیه و به هیچ عنوان برطرف نمیشه فقط با درمانهایی میشه اونو کم رنگ کرد.
شما اگر به یک متخصص پوست مراجعه کنید با دو دوره درمان به کلی برطرف خواهند شد.
من خودم پیش دکتر نخعی میرفتم که واقعا عالی بود.
موفق باشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام به همه . منم صورتم چند تا لک داره که وقتی میرم تو آفتاب پررنگ تر میشه .
دکتر رفتم گفت با دستگاه الکتروفرکانس میسوزونتشون . حالا میخوام بدونم شما راجع به این دستگاه چیزی شنیدین ؟؟

به نظرتون برم پیشش یا نرم . در ضمن طرف دکتر عمومی هستش ولی میگن کارش تو پوست عالییه ...
خب راستش همه دکترهای پوست مثل هم هستن و هم یه کار انجام می دون یه کرم لایه بردار و یه کرم روشن کننده و بیرنگ کننده پوست و یک ضد آفتاب که شما باید مدام اینا رو استفاده کنی حالا بعضی هاشون هم برای اینکه بیشتر شلوغش کنن لوسینونهای پاک کننده صورت شب و روز هم می دن که باید قبل از استفاده کرمها اول صورتتو بااونا پاک کنی بعد بشوری و بعد کرمها رو استفاده کنی و بعد از تموم شدن دوره لایه برداری از پوستت یه سری کرمهای دیگه می دن بعنوان شب و رو ز که تو ی اونا هم همون چیزای که قبلا گفتم هست فقط اینکه کمی ضعیفتره که مدت روشنی پوستتون رو برای مدت بیشتری محافظت میکنه بستگی به نوع داروی داره که برات بنویسن و تجویز کنن و طریقه درست استفاده کردن شما از اون کرمها و هیچ راه دیگه ای هم نیست برای از بین بردن لک ها فقط اینکه باید مدام از کرمهای پوست استفاده کنی که لکها بیرنگ بشن ولی به محضی که کرم ها قطع شد به فاصله یک تا دو ماه تمام لکه ها دوباره برمیگرده وشایدهم شدیدتر بشه درمان قطعی لکه ها به هیچ وجه امکان نداره و هر کسی اینو می گه باید ثابت کنه با ارائه مدرک و دلیل

سلام دوستان گلم...من از كوچيكي كك و مك زيادي داشتم روي صورتم واقعا داشتم رواني ميشدم...همه راهي رفتم بيرون نرفتن ضد افتاب و ... تا اينكه شنيدم يه دكتري هس دكتر جليل فيروزمند با يه نوع اسيدي ميوه اي كه خودش تنها تو ايران ساخته اونا رو محو ميكنه من رفتم خدا پدرشو بيامرزه الان چهارسالي هس محو شدن

2740
سلام دوستان گلم...من از كوچيكي كك و مك زيادي داشتم روي صورتم واقعا داشتم رواني ميشدم...همه راهي رفتم ...

وای چه عالی هزینش چه قدر شد؟؟روشش چه جوریه؟؟؟هنوز برنگشته؟؟؟