2733
2739
من هنوز نشدم دانشجو هستم 

میشه این سونوگرافی ببینی مشکلی داره یا نه؟

من ۳۳هفته و ۶روزم عدد hc دوهفته بزرگتره ۳۶هفته هست

این نشون دهنده مشکلیه؟

خدایی نکرده هیدروسفالی نیست؟

سلام،میشه برام سالم و صالح بودن نی نیم دعا کنی و صلوات بفرستی؟ممنونم❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کی وقت دکترتون هست!!! ؟

این هفته ها همیشه اختلاف هست بین اندازه ها 

عواملی مانند وراثت و... روش تاثیر گذارند برای همینه که میگن بعضی بچه ها ریزن بعضی درشت نگران نباشید تا دو هفته اشکالی ندارد اگر اندازه ها غیر طبیعی باشن خود دستگاه سونوگرافی اخطار میده. 

کی وقت دکترتون هست!!! ؟ این هفته ها همیشه اختلاف هست بین اندازه ها   عواملی مانند وراثت ...

هفته دیگه نوبت دارم

پس بنظر شما جای نگرانی نیست؟

آخه توی سونوی ۲۹هفتگیم اندازه ها ۴روز با هم اختلاف داشتن الان یهو دوهفته شد

هفته دیگه نوبت دارم پس بنظر شما جای نگرانی نیست؟ آخه توی سونوی ۲۹هفتگیم اندازه ها ۴روز با هم اختلا ...

عیب نداره عزیزم اصلا نگران نباش

پسر خودمم همینطوری بود. با همین اختلاف hc ش 

الانم از بین هم سناش درشت تره. 

عیب نداره عزیزم اصلا نگران نباش پسر خودمم همینطوری بود. با همین اختلاف hc ش  الانم از بین هم ...

ممنون عزیزم خدا خیرت بده خیالم راحت کردی❤

2740
عیب نداره عزیزم اصلا نگران نباش پسر خودمم همینطوری بود. با همین اختلاف hc ش  الانم از بین هم ...

سلام خانم جان.ببخشید من داشتیم دنبال یک ماما میگشتم این پست شما را دیدم مجبور شدم اینجا براتون پیام بذارم.امکانش هست وقتتون رو در اختیارم بذارین؟چندتا سوال درمورد رشته مامایی داشتم ازتون.من الان کارشناسی ژنتیک دارم.بین ادمه دادن تو مقطع ارشد و یا خوندن رشته مامایی مردد هستم.نظر شما چیه؟آینده رشته مامایی چجوریه؟