2737
2734
عنوان

جواب خواهر شوهرم و دادم

1891 بازدید | 29 پست

تا پیک قبلیم گفتم چی شده. باهم خوب بودیم تا اینکه تو مراسمشون اومدم سلام بدم نگام نکردن به زور دست دادم باهاشون به مامانمم محل ندادن. پی ام داد سلام خوبی و نیستی منم عادی ج دادم سلام مرسی و سرگرم بچه هام و ممنون. الان پروفایلش گذاشته من فقط یه بار پی ام میدم طرف نفهمه دیگه نمیشناسمش. چون پدر شوهرم خونه داده دستمون فکر میکنن ما بردشونیم. شاید با من نباشه ولی حس بدی دارم دوست ندارم تو این خونه باشم کاش میشد برم از اینجا😔 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پدرشوهرت همینطور ک اون خانم دخترشه شوهرشمام پسرشه وظیفشه وقتی توانشو داره ب پسرش کمک کنه منتی سرشمانیست اگرم باشه خواهر شوهرت حقی نداره اون ادم شخص دیگه ای هست ن ایشون😉😒😒خودتو ناراحت نکن

عزیزم بری فقط خودت ضرر میکنی تحمل کن این سختی هارو تا خونه بخرین بعد دیگه هرکاری دوس داشتی بکن 

خدایا بخاطر همه چی هزاران بار شکرت شکرت شکرت الهم صل علی محمد و آل محمد 💗
2738

فامیلای پدری شوهرم که اصلا محبت ندارن دعوت نمیکنن دعوتم کنی پس نمیدن اینا هم که یهو اینجوری شدن اصلا نمیخوام بینمشون دیگه ولی مامانم میگه اشتباهه باید کوتاه بیام میگه رفت و امدتو کم کن. دیشبم نمیخواستم ج بدم مامانم گفت بده 

جالبه اقا هستین و اینطوری صحبت میکنین

آقا هستم، خانمم و خواهرم هم زیاد نمیسازن، ولی خب آدم باید همیشه طرف حق رو بگیره دیگه، بدم میاد آدمایی ک خودشون رو بالا میگرن و همش با عکس پروفایل و استوری کنایه میزنن

پدرشوهرت همینطور ک اون خانم دخترشه شوهرشمام پسرشه وظیفشه وقتی توانشو داره ب پسرش کمک کنه منتی سرشمان ...

کلا فقط نه با من رفتارشون اینجوریه که واسه اوناست چون شوهرم مادر نداره اون داره حق خودشون میدونن 

2706