2737
2739

خیلی نامردن فکر میکردم باهام خوبن ولی تا گیر کردیم و ازشون پول خواستیم رفتار مادر شوهر ( زن بابای شوهرم) و خواهر شوهرم باهام بد شد. خب پول ندن واقعا این رفتار چی بود همش خونه من بودن تو کار نذرشونم که بعد از پول خواستن ما بود کلی کمک کردم حس کردم یه جورین ولی بعدش تو نذریشون بهم بی محلی کردن اصلا نمیخواستن بهم دست بدن جلو جاریام و فامیلای شوهرم انقدر جاریام خوشحال بودن😕 مامانمم بود

شوهرم میگفت واسه اولین بار حس میکردم پسر این خانواده نیستم دلم براش کباب شد. والا ما باید ناراحت میشدیم که فقط ۱۵ ۲۰ تومن خرج نذرشون شد ولی ۲ تومن ندادن به پسرشون تا از تو چاله دربیاد که نشدیم گفتیم وظیفه ای ندارن اگه بدن لطفه. پدر شوهرم بالای ۵۰ تومن همیشه تو حسابشه. بعد من واقعا نمیتونم ببخشم که به مادرم بی احترامی شده. نمیدونم واقعا به نظرم قطع رابطه بده ولی وقتی از دلم رفتن بیرون چطور به روی خودم نیارم. بابام که خودش پول سفر مشهد شونو با پول گوشیشو (گوشی خودشو دزدیدن) داد بهمون وگرنه الان نمیدونم چیکار میخواستیم بکنیم. همش میگم وقتی ندادن و ماهم چیزی نگفتیم چرا اینجوری کردن احساس میکنم کلا با من خوب نبودن فقط چون بهشون میرسیدم و بهشون خوش می گذشته باهام خوب رفتار میکردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

درمورد این مشکل نمیتونم نظری بدم یه طرفه ولی قطع رابطه چیز بدی نیست گاهی لازمه

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
2738

اصلا پشیمون نمیشی چنان آرامشی میاد تو زندگیت ک خودتم باورت نمیشه

باردارنیستم 😔همسرجانِ جانم💝  🦄 آمده ام نامه فدایم شو📝برایت بنویسم ...!! هرماه ،شاید یکبار شاید هم بیشتر آغوشت  ۲۴ ساعته باید برای من باشد تا پیراهن لیمویی ات بشود بوم رنگ چشم های ریمل زده به اشک نشسته ام!! اصلا میخواهم تا میتوانم صورتم را برویش بکشم تا حتی پیکاسو در کنارم کم بیاورد...آرامِ جانم ، من خسته ام و نمیشود و فوتبال دارد و استقلال میخواهد قهرمان شود حالی دلم نیست . از سرکار که می آیی باید قرص های احساسم را یک به یک روی لبهایم 💏 💕 بکاری ... یاصبح ها که شال و کلاه میکنی برای رفتن مهم نیست که چقدر  توی دلم قربان صدقه ی عسلی های خواب آلودت شوم💝 مهم این است که هیچکدام دلیل نمیشود که بوسه صبحم 💋 را نداده بروی ...قلب کوچکم که بیقراری لب هایت را بکند باید تحویلم بدهی 💕🌸💏🌸💋💋💋💕🌸الکی که نیست جانم !! یک عدد فنچ کوچک  داری که اگر به قلبش نرسی باید جان دادنش را به تماشا بنشینی...🌸💝

بنظر من قطع ارتباط درست نیس

هرچی هم ب باشن باید حداقل رفت و امدی باشه

مثل خودشون باهاشون رفتار کن، کم برو و بیا

اگرم اعتراضی هست شوهرت باید بهشون بگه

نه تو خودتو بندازی جلو

درمورد این مشکل نمیتونم نظری بدم یه طرفه ولی قطع رابطه چیز بدی نیست گاهی لازمه

اخه یه برادر شوهر مجرد دارم دوسش دارم اینا رم دوست داشتم اصلا فکرشم نمیکردم دلیل کارشون و واقعا نمیفهمم

اخه یه برادر شوهر مجرد دارم دوسش دارم اینا رم دوست داشتم اصلا فکرشم نمیکردم دلیل کارشون و واقعا نمیف ...

کم کم عادت میکنین شما یه کم مهر طلب هستین محبت میکنین و اگه جواب نگرفتین به همون حد دلشکسته میشین پس بهتره رابطه تون خیلی کم کنین و اگه لازم شد کلا قطع کنین دوس داشتن برادر شوهر رو هم درک نمیکنم اما در کل سعی کنین ازشون دیگه هیچ انتظاری نداشته باشین اینجوری خودتون راحت تر هستین

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
2706