2733
2739
عنوان

مادرشوهر خواهرشوهر جاری

1062 بازدید | 115 پست

سلام ب همگی

من مادرشوهرم خیلی ادم بکشیه یعنی هروقت میاد خونمون ب ی بهانه ای پول میخواد

بعد چند وقت پیش شوهرم و داداشش با هم توافق کردن ک دیگه بهش پول ندن و قطع رابطه کنن بخاطر همین اخرین بار ک اومدن خونمون شوهرم با بی احترامی بیرونشون کرد ک من مخالف بودم ولی کاری نتونستم بکنم بعدم هر زنگ زدنی رو از طرف من ممنوع کرد اونام چون میدونستن ما بده کاریم و جیبمون خالیه ب روی خودشون نیوردن

از اون طرف برادرشوهر و جاریم هم با شوهرم شرط مردن ک اگه بخوای با مامان رفت و امد داشته باشی با ما رفت و امد نکن

بعد دو سه شب پیش من خواهر شوهرمو توی خیابون دیدم و از احوالشون پرسیدم میگفت ک پدرشوهرم بیکار شده

جاریم هم بهشون مرتب زنگ میزنه و رفت و امد داره منم بهش گفتم ک جیبمون خالی شده و من دارم کار میکنم و این حرفا

حالا امروزم مادرشوهرم ی کیسه برنج و حبوبات و مواد شوینده و گوشت و مرغ گرفته اومده دم خونه 

من بین اینا گیج شدم نمیدونم الان باید با کی خوب باشیم با کی بد اصن ب شوهرم بگم اینا رو مامانش اورده یا بگم مامان خودم 

اینم بگم ک برادرشوهرم واقعا دورو هست هم خودش هم زنش

خر گفت علف ابی است گرگ گفت نه سبز است .رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.شیر گفت گرگ را زندانی کنید .گرگ گفت مگر علف سبزنیست ؟ شیر گفت سبز است . ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است .هرگز با نادان ها بحث نکنید .
بار هم صبح شد

چرا مگه چی شده

خر گفت علف ابی است گرگ گفت نه سبز است .رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.شیر گفت گرگ را زندانی کنید .گرگ گفت مگر علف سبزنیست ؟ شیر گفت سبز است . ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است .هرگز با نادان ها بحث نکنید .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واااای چقد بده شوهرتون

یا خدا

اصلا مادرشوهرتون بد و طلب کاره ازتون

شما فوقش بگین خودتون خرج دارین و نمیتئنین بیرون کردن چیه خدا قهرش میگیره

اگه واقعا ندارن کمک کنین چه ایرادی داره اما اگه دارنو هی ازتون باج میگیرن بهشون بگین نه نمیدیم

بیرون کردن نداشت

اخی الهیییی

خداوندا دخترم سالم و صالح باشه در پناهت.همه منتظرا زودی نی نی دار شن الهی.

اصلا به حرف برادرشوهرت جاریت گوش نکن.اونا چیکارن .چیزی که مادرشوعرت باهات خوبه به کسی ربطی نداره چشم دیدنتو ندارن بخاطر هنین میگه باشوهرتم بحرف رفتامد کنید گناه داره بگو مامانت اورده

خدایا مرسی که عشقهاموآفریدی😍😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙😙😙شکر برای نعمت هایت 🙏.
2740
چرا مامان خودت ؟؟دروغ نگو یه روز معلوم میشه

اخه میگه کلا نیان خونمون باهاشون حرف نزن میترسم اینا رو هم ببره دم خونشون ابروریزی کنه

ماااااادر  ی کسیه ک من حتی از فکر اینک بهش بی احترامی کنم لرزه ب تنم میوفته فرقی نداره چ مادر خودم چ مادر همسرم نمیگم عالی هستیم ولی خیلی احترامشو داریم مگ همون مادر اونو ب این دنیا نیاورده واسه شما و جاریتون کاری نکرده ولی اونارو زاییده واقعا نمیدونم چی بگم ....

2706