2703
2553
سلام دوستان من سه شنبه انتقال دارم دکتر بهم گفت روزی دوتا پروژسترون بزنم فردا هم دکترم نیست حالا نمی دونم دوتا امپولا با هم بزنم یا هر 12 ساعت یکی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام من ای وی اف کردم اما پروژسترن بهم نداد چون هورمون زنانگیم زیاد بود

به نظرم هر 12 ساعت بزن چون تو مطب دکتر به یکی از خانوما یادم پروژسترون داد و وقتی ساعتشو گفت یادمه گفتش هر 10 ساعت

بازم از دیگران بپرس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
جدی؟بعد همزمان چندتا جنین رو وارد میکنند؟
هزینش رو؟
اگه مشکل ناباروری نداشته باشم باز هم داروهای قوی واسه زیاد شدن تخمکها بهم میدن؟اسم و آدرس دکترتون رو اگه میشه بهم بدید
با بیحسی نمیشه انجامش داد؟
CafeMom Tickers
گلم اصلا ربطی به این نداره که نازایی یا نه!

من کاملا سالم هستم هورمونای زنانگیم زیاده پ ر ی و دم کاملا منظم و سی روزه دکتر گفت اندومترم برای بارداری عالی همینکه منو سونو کرد گفت تو حتما باردار میشی

من یه بار پیش دکتر دبیراشرافی ای وی اف کردم که پدرمو در اورد هم تخمکامو دزدید و هم جنین همون ماه اول افتاد 12 نفر با عمل کردیم هیچکی باردار نشد

ساله بعدش رفتم پیش دکتر هدیه قوامی عادل که با دارو و امپولایی که داد 12 تا تخمک تولید کردم ( شوهرم مشکل داشت)

که 3 تا جنین برام گذاشت دوتا دختر یه پسر که فقط پسرم بدنیا اومد

امپولایی که میدن حدود45 روز تا عملت طول میکشه چون همه تخمکها ممکنه سالم نباشن شما هم باید دوره درمان را بگذرونی
2714
2706