2752
2734
عنوان

معلم کلاس دومی ها

841 بازدید | 10 پست

سلام دوستان عزیزم

خدا قوت

من یه شاگردی دارم که پایه اش خیلی ضعیفه و متاسفانه سال پیش کلاس دوم بوده ولی نتونسته پاس بشه و امسال هم باز کلاس دوم میشینه

از نظر هوشی خیلی عالیه.مثلا قوانین کلاس رو که امروز با بچهها کار کردم خیلی قشنگ همه را یاد گرفت وتکرار کرد.شمارش هم بلده دسته بندی کردن بلده.خیلی از لحاط تمیزی و ... عالیه

حالا نمیدونم چکار کنم پایه اش قوی بشه

کتابی پی دی اف که تمرین باشه یا راه کاری دارین

کلاس دوم دبیرستان ؟

گل شیشه ای:سرباز ۱:اون دختر کوچولوإ ، یه ساله هروقت با قطار میام جبهه میبینمش...سرباز ۲:پس چرا مثل بقیه گل هاشو نمیده ؟ سرباز ۱:اون گل هاشو همینجوری نمیده بابتشون پول نمیگیره ، منتظره تا بچه‌ها برن کنار...                                                         سرباز ۲:برن کنار ؟ برای چی؟!                                         سرباز ۱:تا اون ادمی که دنبالشه رو پیدا کنه                     سرباز ۲:خب ، مگه کی رو میخواد پیدا کنه ؟                      سرباز ۱:اون ادمی رو که قراره شهید بشه                           سرباز ۲:این..این دخترکوچولو تا حالا به هر ادمی که گل داده اون ادم  شهید شده ...................لای لا لا لای لا لای لا لایییی...لای لالا لای لالای لاییی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
باهاش حرف بزن و ابراز محبت کن اینجوری اپل به معلم بعد به درس علاقه مند تر میشه

بمن که خیلی علاقه داره.درس هم دوست داره.سر کلاس خیلی مشتاقه.من نمیدونم چرا اینو رفوزه کردنش.

مامانش میگه فارسیش ضعیفه و خانوم کلاس دومش گفته باید حتی فارسی اول هم باهاش کار بسه.

امروز چند تا کلمه نوشتم بعصیاشون رو میخوند بعصیاشون رو با کمک.خطش هم خوب بود 

خیلی فکرمو مشغول کرده

عجیبه  الان اصلا هیچ دانش آموزی یک پایه رو دو سال نمیخونه  مگر اینکه از لحاظ ذهنی مشکل د ...

منم هنگم نمیدونم چراااااا

خیلی باهوشو خوبه 

مثلا قصه خوانی کردم بعد خلاصه داستان رو با تمام جژییاتش گفت

در مورد داستان نقاشی کشید به چه قشنگی

شربت به بچه ها دادیم یکم ریخت رو زمین سریع گفت برم تی بیارم تی بکشم.منطورم اینه خیلی منظبط خیلی تمرکز داره.

نه میگم شاید مدرسه ات دولتی نباشه  چون تو اموزش وپرورش هیچ معلمی تو دوره ابتدایی حق رفوزه کردن ...

مدرسه قبلیش نمیدونم چی بوده.ولی پرونده اش رو اورده و همش تیاز به تلاش بیشتره

حالا من چکنم