2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پشه بند دخملمو پریروز خریده بودیم، امروز نصبش کردیم اصلا خوب نیست... فقط جنبه دکوری داره. کلی هم پولشو دادیم ولی اون چیزی که میخواستم نشد. ه پس هم نمیده بن خرید بهمون میده. حالا باز باید برم بگردم دنبال یکی دیگه!!!!
2728
مامانم میگه پیاده روی خیلی برای سهولت در زایمان طبیعی موثره .............. حالا می خوام بدونم شما هم اینطوری فکر میکنین و اینکه چه ربطی هست بین پیاده روی و زایمان راحت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مامان منم خیلی بم میگه پیاده روی کن. راست میگه مامانت زایمانت راحت تر میشه. طبیعی میخوای؟ ولی من زیاد نمیتونم، سریع کف پام درد میگیره، کمرم درد میگیره، به شکمم فشار میاد، خلاصه کلی درد و مرض. مامانم هم دیگه گیر نمیده، میگه همینطوری تو خونه قدم بزن، همش یه جا نشین که خشک شی...
من که آخر شب با شوشو میرم پیاده روی منم خیلی نفسم تنگ میشه و همش نفس عمیق میکشم .......... شوشو جان هم دستمو میگیره و دنبال خودش میکشونه ........ میگه من الان باید ورزش کنم تا پسرمون قوی و ورزشکار بشه ........... اینقدر هوای بچه جونشو داره که نگو هر چی بگم برای نی نی خوبه در چشم به م زدنی برام مهیا میشه ههههههههه
lمرسده جون دست رو دلم نذار که خونه .......... نی نی سایت من الان با کلی سلام و صلوات بالا میاد ...... تازه یک ماهه که درست شده قبل این اصلا بالا نمیومد .......... نی نی پسره اسمش هم علی آقا هست خیلی هم ناز و خشمل مامانشه کلی هم صدای مامانشو دوست داره ( یاد خاله سوسکه افتادم یا این تعریفهام )
2706