موضوع بحث

متولدین مرداد 89

| مشاهده متن کامل بحث + 1244767 بازدید | 33610 پست
1392/08/30
|
20:17
مامان منم خیلی بم میگه پیاده روی کن. راست میگه مامانت زایمانت راحت تر میشه. طبیعی میخوای؟ ولی من زیاد نمیتونم، سریع کف پام درد میگیره، کمرم درد میگیره، به شکمم فشار میاد، خلاصه کلی درد و مرض. مامانم هم دیگه گیر نمیده، میگه همینطوری تو خونه قدم بزن، همش یه جا نشین که خشک شی...
من که آخر شب با شوشو میرم پیاده روی منم خیلی نفسم تنگ میشه و همش نفس عمیق میکشم .......... شوشو جان هم دستمو میگیره و دنبال خودش میکشونه ........ میگه من الان باید ورزش کنم تا پسرمون قوی و ورزشکار بشه ........... اینقدر هوای بچه جونشو داره که نگو هر چی بگم برای نی نی خوبه در چشم به م زدنی برام مهیا میشه ههههههههه
lمرسده جون دست رو دلم نذار که خونه .......... نی نی سایت من الان با کلی سلام و صلوات بالا میاد ...... تازه یک ماهه که درست شده قبل این اصلا بالا نمیومد .......... نی نی پسره اسمش هم علی آقا هست خیلی هم ناز و خشمل مامانشه کلی هم صدای مامانشو دوست داره ( یاد خاله سوسکه افتادم یا این تعریفهام )
راستی بچه ها...از دیشب براتون بگم...یکی توصیه کرده بود که شوهران گرامی سینه رو ماساژ بدن.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من : نوید بیا منو بمال!!!!!
نوید : منکه الان ماساژت دادم!!
من : نههههههههههههه!!!!!!!!!بیا سینه هامو بمال!!تو پشتمو ماساژ دادی!!!
نوید : جااااااااااااااااااان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کجاتو بمالم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من :خوب دوستام گفتن که تو بمالی!!!!!!!!!!!
نوید : به به چه دوستای خوبی!!!!!!!!!!!
و آخر سر هم آقا نوید اونقدر جو گیر شد که بالاخره یه چیزی از می میام در اومد!!!!!!!!!!
Lilypie Third Birthday tickers
میگم که، دیگه زیاد راه نمیرم، فقط در همین حد که کاری داشته باشم از خونه برم بیرون، اگه نه دیگه پیاده روی نمیکنم.
پشه بنده هم فقط اسمش پشه بنده، اگه نه واقعا جلوی پشه رو نمیگیره، این چیزی که تو کاتالوگ دیدیم به نظرم بد نیومد ولی حالا که وصلش کردم دیدیم خیلی قابل استفاده نیست.
الان میرم عکسشئ میگیرم برات میذارم...
راستی سروشه؟تخت زایمانو که دکتر نشونت داد برای بستن پا هم جائی داشت؟یعنی بند داشت؟؟؟؟آخه تختی که من روش زایمان کردم بند داشت.پاهامو بستن...انگار میخواستن شکنجه بدن!!!!بعدش به هر کی گفتم پاهامو بسته بودن گفت::::::وااااااااااااااااااااااااااااااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lilypie Third Birthday tickers