2733
2734

سلام عزیزان.ممنون که اومدین.

شما میدونین پارچه برزنتی و شمعی برای کیف و کاپشن و ... کجا میفروشن.؟

مثلا چند متری بفروشن .

خوش به حال اونی که خواسته اش با تقدیرش هماهنگ باشه.

از خود پارچه فروشيا سوال كن سه راه فلسطين  يسري پارچه فروشي هست قيمتاش خوبه البته ميدونم پرده اي داره ولي خوب حتما ميدونن مركزش كجاست سه راهي كه ميره بطرف پاستوريزه

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از خود پارچه فروشيا سوال كن سه راه فلسطين  يسري پارچه فروشي هست قيمتاش خوبه البته ميدونم پرده ا ...

ممنوتن عزیزم 🌺🌺🌺

خوش به حال اونی که خواسته اش با تقدیرش هماهنگ باشه.
2731

سلام دوستان من یه سایت میشناسم به نام سایت گونی الوند که با کیفیت ترین پارچه های برزنتی رو داره .از جمله چادر برزنت برای کامیون و تریلی، انواع برزنت برای کولر های آبی و گازی، گونی برنج، چادر مسافرتی،انواع شید برای گلخانه ها و کلی محصولات دیگه. حتما به سایتشون سر بزنید و ازکلیه محصولاتشون دیدن کنید.