2410
2553
سلام دوستان
من 3مرداد ماه رفتم گفتن همه چیز نرماله فقط باید لاپاراسکوپی بشم تا کیفیت تخمکهام بررسی بشه و ببینن میتونن از خودم تخمک بگیرن یا باید تخمک اهدایی استفاده کنم.

ولی یک ماه ونیم بعد یعنی 17 شهریور که یه جا دیگه رفتم دکتر وسونوی واژینال در کمال ناباوری بهم گفت تنبلی شدید تخمدان چپ .وقتی گفتم 3مرداد خوب بودم و نتیجه سونو رو نشونش دادم خیلی تعجب کرد وباورش نشد .بهم گفت امکان نداره تو این فاصله کم اینقدر سریع ضعیف بشه و مجدد سونو کرد تا مطمئن بشه.بعدش گفت اونجا اشتباه کرده دوباره برم همونجا سونو تا نتیجه درست رو به دکتر کشاف اعلام کنم.

حالا میخوام بدونم کسی رفته اونجا واسه سونو وآیا راضی بوده؟اصلا میخوام بدونم اگه برم اونجا نی نی دار میشم؟
سلام
دوستان من می خواهم دی برم واسه زیفت دو سال پیش لاپراسکوپی کرده بودم البته پیش دکتر کشاف من دو بار بارداری پوچ داشتم دقیقاً بعد از لاپراسکوپی حالا تصمیم گرفتم که زیفت کنم اما می ترسم . من تنبلی تخمدان دارم و فولیکول غالب هم ندارم .با کلومیفن هم ندارم اگر من روز 5 پریودی برم چقدر طول می کشه که تخمک آزاد بشه . تو رو خدا راهنماییم کنین.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام زهرا جون
من بعد از سقطهام نرفتم یعنی بعد از لاپراسکوپی دیگه نرفتم هی گفتم خوب می شه درست می شه این دفعه اما بی فایده بود . حالا نمی دونم چکار کنم البته ناگفته نماند من اصلاً پریود نمی شدم الان یکی و دوماهی که با ویتاگنوس پریود می شم . وقتی اسم تخمک اهدائی می یاد تنم می لرزه قبلاً اینطوری نبودم اما حالا دوست دارم مال خودم باشه . اعصابم خیلی داغونه فولیکول غالب نداشتن بده تو را خدا اگه چیزی می دونید بهم بگید تا تکلیفم رو بدونم . اصلاً نمی دونم فولیکول غالب چیه با چی باید درستش کرد.
2720
سلام فاطمه عزیز فولیکول غالب را تخمدان میسازه.یعنی باید از بقیه بزرکتر باشه.روز 14 سونوکنی 16 به بالا باشه.شما هم باید ازماشات هورمونی جدید بدی.تا بفهمی تخمدانت در چه شرایطی هست؟
نیلو55 عزیزم
مرسی که راهنماییم کردی ؟ من با خوردن متفورمین و کلومیفین تا 5 تا هم هیچ فولیکول غالبی نداشتم؟ من آزمایش هورمونی و ژنتیکی و دیابت هم دادم و گفت مشکلی نداری شوهرم هم مشکلی نداشت و دکترم گفت احتمالاً تخمک ناقص بوده می دونید می خواهم بدونم چطوری باید تخمک سالم داشت؟
فاطمه جون شما ویا پزشکان نمی تونند تخمک را ببینند.و اونچه در سونو گرافی دیده میشه فولیکول هست.هر ماه ما خانمها فقط یک فولیکول ازاد می کنیم و هر ماه کیفیتش متفاوته.برحسب شرایط روحی متفاوته.متاسفانه بعلت استرس امار نازایی بالا رفته.
ازمایش amh و inhibin b انجام دادی؟
2714
فاطمه جان پیشنهاد می دم به جای زیفت آی یو آی یا آی وی اف بشی چون زیفت یه روش از رده خارجه چون علی رقم هزینه یزیاد و عمل جراحی شانس موفقیتش خیلی کمه من دو سه نفری رو می شناسم پیش دکتر کشاف زیفت کردن و بی نتیجه بوده ظاهرا فقط ایشون هنوز زیفت انجام می دن آخه تو زیفت کیفیت جنین قابل کنترل نیست و چون جنین در لوله قرار می گیره شانس حاملگی خارج رحم بالاست در ضمن هرچه تعداد سلول جنین بیشتر باشه شانس بالاتره که تو زیفت جنین یک سلول داره واسه همین کسانی که چند شکست آی وی اف دارن براشون جنین 5 روزه می زارن. بد نیست برین رویان یا ابن سینا چون نسبت به نوید خیلی به روز تر و پیشرفته ترن
فاطمه جان من شنیدم تو رویان روش جدیدی به نام آ وی ام اومده که برای کسانی که تنبلی تخمدان دارن مناسبه تو این روش تخمکهای نارس از تخمدان جدا می شه و تو آزمایشگاه بالغ می شه و بعد لقاح داده می شه اینطوری داروی کمتری هم استفاده می شه و احتمال هایپر شدن هم از بین می ره. به هر حال نگران نباش با مداومت تو درمان مشکلت حل می شه چون تنبلی تخمدان دلیل بر نداشتن تخمک نیست
وای مرسی دوستای خوبم خیلی حالم بهتر شد از اینکه با هم همدلی کردین .
من همش فکر می کنم خودم می تونم یعنی همه جا شنیدم که دوبار پوچ باشه دفعه بعد درست می شه اما یه دلم می گه مشکل من اساسیه و باید فکر درمان درست و حسابی باشم .
دکترم بهم نامه نمی ده که برم رویان می گه حالا حالاها وقت داری سنت کمه من متولد 10/1/63 .آخه شنیدم وقت گرفتم از رویان شش ماه طول می کشه و باید نامه دکتر باشه .
فاطمه جان برو پیش دکتر تهرانی اون یک از پزشکای رویانه سونوهاتو تو مطب خودش انجام می ده و عملت هم تو رویان یا شایامهر بسته به انتخاب خودت، خودش انجام می ده. اینطوری وقتت کمتر تلف می شه.
دکتر تهرانی:بلوار کشاورزجنب بیمارستان ساسان کوچهی رویان ساختمان 99 .تلفن:88955725 .عزیزم برای کسانی که برای اولین بار می رن ممکن طولانی باشه. اگه ازت پرسیدن قبلا اومدی یا پرونده داری بگو آره زودتر وقت می دن(ببخشید نمی خواستم به دروغگویی تشویقت کنم ولی تازه اگه اینم بگی ممکنه وقتت بیفته یه ماه دیگه. چون من یه بار تو مطب بودم خانمی برای اولین بار زنگ زده بود تازه گفت سه ماه دیگه تماس بگیر)
2706