2737
2734
عنوان

موسیقی و جنین

4748 بازدید | 6 پست
سلام دوستای گلم. شما فکر میکنین اگه از طریق هدفون موسیقی گوش بدیم، نی نی میتونه بشنوه یا حتما باید صدا اطراف آدم پخش بشه تا اون بشنوه. من در مورد ارتباط موسیقی و جنین خیلی خوندم ولی هیچ جا نگفته که با هدفون هم میشه یا نه. مرسی از راهنماییتون
اگه میخوای نی نی بشنوه باید بلند گوش بدی و یا اینکه موسیقی رو نزدیک شکمت بزاری تا گوش بده التبه نه خیلی بلندااااااااااااااااا

با هدفون تاثیرش اینه که تو ارامش میگیری و نی نی از ارامش تو اروم میشه ولی صدایی نمیشنوه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام
من شنیدم که موسیقی موتزارت روی رشد و هوش بچه تاثیر داره

اما جایی هم خوندم از هفته 20 به بعد..سلیقه موسیقیایی جنین شکل می گیره(به گفته استاد شجریان) و هرچی که مادر گوش بده و باهاش احساس آرامش کنه بعدها روی سلیقه موسیقیایی بچه تاثیر داره

حتی یک تحقیق(که در اینترنت می تنونید پیدا کنید)گفته که طی یک آزمایش مادری در ماهای آخر باداری یک نوع

موسیقی گوش می کرده و بچه در چهل روزگی با شنیدن همون موسیقی واکنش نشون داده

حتی با دفتر هنری استاد لطفی هم مشورت کردم و اونجا بهم گفته شد وقتی هم که بچه به دنیا می اید باز هم تا

چهل روزگی در معرض هر نوع موسیقی که قرار بگیره بعدا می تونه رو یسلیقه اش تاثیر بگذاره..مخصوصا که اگر مادر

با اون نوع موسیقی آرامش داشته باشه و حسش به بچه هم منتقل می شه

من که خودم از هفته 20 به بعد فقط موسیقی سنتی استاد شجریان و استاد لطفی گوش کردم. و تصمیم هم دارم اگر به لطف خدا بچه مون سالم به دنیا اومد..فقط در معرض همین نوع موسیقی قرار بگیره

حتی یک سی دی موسیقی هم شوهرم پیدا کرده که ترانه های کودکانه را با سازهای سنتی در دستگاهی موسیقی سنتی ایرانی ارائه می ده

بهترین جای جهان،فرصت آغوش توست
سلام
گوش دادن به صوت دلنشین قرآن یا خوندن قرآن جوری که صداشو بشنویم خیلی خوبه و تاثیرات مثبت زیادی هم در مادر هم در جنین داره
فیلم سجده جنین هنگام شنیدن آیات قرآن

http://www.mbctube.com/video/403