موضوع بحث

عمل جراحی بزرگ کردن سینه

26834 بازدید | 132 پست
راستش دیدم هیچ تاپیکی در مورد بزرگ کردن سینه نیست ، این را اینجا درست کردم تا دختران یا خانم هایی که به هر دلیل سینه کوچک دارند نظراتشان را بگذارند.

اما در مورد خودم :
من سایز سینم 60 و می خواستم عمل کنم پروتز بذارم. اما چندین جا خوندم که عملش خطرناکه ، بعدم یه فیلم از عملش دیدم تو یو تیوب که حالم بد شد!!! خیلی سینه طرف را دستکاری می کردند تا بتونن پروتز زا بگذارند. این بود که منصرف شدم از عمل.
یکی از دوستام یک کلینیکی را معرفی کرد به اسم "پارسیان" تو دولت. خودش پروتز گرفته بود و خیلی راضی بود.
خلاصه رفتم و یک پروتز خریدم که زیر سوتین میذارم و اصلا هم معلوم نیست و هر سایزی بخوایین میشه. چندین مدل هم داره. قیمتش هم خیلی خوب بود. حتما اونایی که میخوان عمل کنن قبلش یک سر اونجا برن. ضرر نمیکنین
1395/05/30
|
13:50
بهارجون منظورت از این پروتزی که میگی چیه؟؟؟منظورت همون سوتین های ابری هستش؟؟؟؟میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟ من هم این مشکل رو دارم....بدبختی اینجاست که جلوی شوهرامون نمی تونیم از راه و روشی استفاده کنیم...تو با این مشکل چجوری کنار اومدی؟؟
نـــــــه ، سوتین ابری نیست جوجو جون. منم اولش فکر می کردم همینه اما رفتم دیدم پروتز ها یشان مدلهای مختلفی داره ایرانی - آلمانی - آمریکایی - انگلیسی. ایرانی هایش باید ساخته شود. خارجی هاش هم آماده هست هم سفارش میشه داد بسازن. ببین دقیقا مثل سینه هست که برای ما که سینمون کوچکه مدلیش را می دهند که یک کمی از سمتی که روی سینه قرار می گیره ، فرو رفتس و قشنگ میشینه روی سینه بعدشم هم روش سوتین می بندیم. البته خودشان هم سوتین مخصوص دارند اگر کسی بخواهد. جنسش خیلی طبیعیه.
بهار جان مییشه در مورد رنگ و جنسش هم بگی می خوام بدونم اگر لباس یقه باز بپوشیم و قسمتی از پروتز بیرون بزنه مشخص میشه که مصنوعیه یا نه
در مورد قیمتش هم بگو لطفا و آدرس دقیق بذار ببخشید زیاد پرسیدم
من با یک جراح زیبایی صحبت کردم و گفته بود می تونه از چربی های اضافه ران تو سینه بذاره و هیچ عوارضی هم نداره ولی همسرم شدیدا مخالفت کرد
ندا جان رنگش رنگ بدن هست و جنسش هم اون دکتر می گفت یک نوع مخصوص سیلیکون هستش. اما خیلی طبیعیه و فرم و شکل ظاهریش و مدلش و حتی نوکش مثل سینه طبیعی هست ( البته من انگلیسیشو خریدم و اینجوریه ها )
اگر سوتین دکولته بپوشی یک مقداری معلوم میشه و اگر کسی دقت بکنه می فهمه!
من 3 سال پیش خریدم فکر کنم حدوده 90 تومان هر کدومش را و الان نمیدونم چند شده.
تلفن اون کلینیک هم : 22572745 آدرسش خیابان دولت نرسیده به پاسداران بود دقیقشو یادم نیست اما میتونی زنگ بزنی بپرسی.
منم اولش می خواستم جراحی کنم اما 2 تا ا ز اقوام همسرم دکتر زیبایی هستند یکیشون سوئده و یکی آمریکا هر دو شون گفتند تا جایی که میتونی عمل نکن. خودمم تو سایتا خوندم دیدم عمل راحتی نیست و خیلی عوارض داره و نوشته بودند که احتمال سرطان سینه را 12 برابر می کنه!!
بهارجون واقعا ممنونم که به ما هم خبر دادی....سینه ی کوچیک داشتن هم خیلی معضلیه....یه سوال داشتم...من هنوز نی نی ندارم.میترسم بعد از شیردهی دیگه همین یه ذره هم واسم نمونه!!.....آیا بعد از بچه دار شدن وشیردهی سینه ها کوچیک و آب میشن؟؟!!
من یکی از دوستای دوستام عمل کرده
الان که فوق العاده زیبا و خوش هیکل شده
اما خودش میگه خیلی زیاددددددددددد درد داشته به حدی که صبح ها هم باید یکی دستشو میگرفته و از جاش بلند میکرده
تا چند ماه که نباید رانندگی کنه و دستش رو بیاره بالا
من میخوام و تا آخر امسال به خواستم رسیدم!
خانومها خواهش میکنم این کار را انجام ندید دختر عموی من این کار را کرد 2 سال پیش مشکلات سینه اش آغاز شد بعد از یک دوره تحمل سختی زیاد سه ماهه پیش از سرطان سینه فوت کرد خیلی جوون بود برای آرامش روحش لطفآ صلوات بفرستید ممنون عزیزان
ارسال نظر شما