2737
2734
سلام دوستای خوبم اومدم توی این تاپیک که فقط و فقط ادای دین کنم به حضرت ابوالفضل العباس
من شفا گرفته حضرت ابوالفضم
مریضی خیلی بدی داشتم دو سال تموم طول کشید و خوب نمی شدم
مادرم نذر حضرت ابوالفضل کرد
توی محرم بود یه شب خواب دیدم رفتم توی یه خونه ای روی درش یه پرچمی زده شده و نوشته یا ام البنین یا مادر ابوالفضل و بعد از خواب بیدار شدم
خوابم یادم رفته بود صبح با مامانم رفتیم روضه و درست همون تصویر همون در و همون پرچم سبز رو دیدم بی اختیار نشستم جلوی در همون خونه و کلی گریه کردم و از حضرت ابوالفضل شفام رو خواستم و درست یک ماه بعدش هیچ نشانه ای از مریضی در من نبود و خوب خوب شدم

......................
الان هم خیلی حاجت ازش دارم مثلا همون بچه دار شدنم اما خیلی ازشون خجالت می کشم که بهشون متوسل بشم چون نوکر و خدمتگزار خوبی براشون نبودم نتونستم خوب ازشون تشکر کنم و ادم بدی بودم از خودم راضی نیستم و می دونم که خیلی بد کردم
تو رو خدااااااااااااااا شماها که خوبین برای من هم دعا کنید
****** نعمتی رو که از خدا داری باز گو ******

این تاپیک رو بخونید متوجه میشید

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=343309
یلدا جون. منم یک حاجت معجزه آسا گرفتم ، با یک دل شکسته و داغون به حضرت ابوالفضل توسل کردم وازش خواستم شفاعتمو بکنه و برام دعا کنه و واقعا برام معجزه شد . شفای یک بیمار رو میخواستم و خدا رو شکر معجزه آسا شفا گرفت . در اون مجلس قولهای زیادی به حضرت ابوالفضل دادم که خدا رو شکر تا الان به همشون عمل کردم و سعی میکنم تا آخر عمر هم عمل کنم و یادم نره وتا جایی که بتونم سعی میکنم خطا نکنم و بنده خوبی برای خدا باشم . هیچوقت این لطف و بزرگواری حضرت ابوالفضل رو فراموش نخواهم کرد .
خدای خوب و مهربونم پشتم که بهت گرمه از کوه هم محکمترم، تنهام نذار .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلی خیلی خوشحال شدم گلم ک حاجتتو گرفتی

برا شفای پسر 5 ماهه منم لطفا دعا می کنی؟

گر این روزای محرم دلت شکست برا شفای پسر کوچولوی معصوم منم دعا کن

انشاله روزی بیاد و منم تاپیک بزنم ک رادوینم شفا گرفته

و برا حاجت روایی تک تک دوستان دعا کنم

برا شفا همه مریض ها دعا کنیم...
....................................................... برا سلامتی تمام عزیزانمون خدارو صد هزار مرتبه شکر

خانم های گل

این روز ها که محرمه

اگر دلتون شکست پسر کوچولوی معصوم منم از یاد نبرید

التماس دعا

مریضیشو اینجا نوشتم:

http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=16544&ChatDate=1-9-1391

یک دنیا ممنون

برا شفا همه مریض ها دعا کنیم...
....................................................... برا سلامتی تمام عزیزانمون خدارو صد هزار مرتبه شکر
2740
2706