2733
2739
salam doostaye khobam.................lotfan biyayn va az tajrobehatun be man va kasayi ke niyaz daran begin

montazeram..............bisabrane
mamnoon..............eshala hame moshkelashon hal beshe
ba komak khoda va rahnamayiye ma be ham

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم. شوهر دوستم از نظر تعداد، فرم و چسبندگی اسپرم مشکل داشت. یه چند وقت هم رویان می رفتند پیش دکتر صدیقیان متخصص ارولوژی. دکتر به شوهرش توصیه کرده بود روزی 6 بار حتما دستشویی بره و با آب سرد ناحیه تناسلی را بشوره و اصلا نذاره دمای ناحیه تناسلیش بالا بره. قرار بود برند برای آی یو آی که با همین تجویز و البته لطف خدا، طبیعی بچه دار شدند. انشاالله که شماها هم به زودی زود مامان بشید.
2728
سلام عزیزم شوهر من تعداد اسپرم کم و ضعیف هستش
یک بار میکرو کردم جواب نگرفتم
تا اینکه رفتیم پیش دکتر گیاهی (دکتر اشرف) تو همین سایت باهاش آشنا شدم.بعد از 2 نسخه و تقریبا حدود 1 میلیون هزینه شوهرم بدتر از قبل شد
واقعا دیگه نمی دونم چکار کنم خیلی ها از این دکتر نتیجه گرفتن ولی بیچاره شوهرم همون تعداد اسپرمی هم که داشت از دست داد ):
با اینکه خود دکتر اشرف به ما گفته بود 100% خوب میشه
سلام خانمها
شوهر من هم تعداد اسپرماش کمه سونوگرافی بیضه داده نرمال بوده و آزمایشهای هورمونش به جز پرولاکتین که کمی بالاست همه خوب بوده کسی بوده که اینجوری باشه علتش چی می تونه باشه بار اول یک سری ویتامین مصرف کرد که تعدادش از 8 میلیون شد 2 میلیون یک سری هم کلومیفن و آمپول HCG زد برای IUI که نتیجه نگرفتیم حالا هم یک هفته هست داره داروی جدید می خوره اسمش الان خاطرم نیست
به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد
2740
بچه ها فقط مایعات به شو شو ها بدین یک عطاری تابستون بود به من گفت اگه پسر میخوای روزی چند تا لیوان اب طالبی بده شو شو اگه دختر میخوای اب هندوانه شو شو هم اب طالبی خورد ما هم همون ماه نی نی دار شدیم البته پسر
سلام شوشوی منم آزدادتعدادخوب بود ولی حرکت وشکل متوسط بودوالان یه ماهه داره ویتامین ای واپوپنتوکسی فیلین میخوره..البته اینارو دکترزنان من بهش داده ودرضمن معمولا"2تا3ماه طول میکشه تاهرنوع بهبودی دراسپرمهابعدازمصرف دارودیده بشه چون چرخه تولیداسپرم ازشروع تابلوغ تقریبا"72روزه.
2706