2737
2734
عنوان

****آرایشگاه عالییییییییی به تفکیک مناطق****

| مشاهده متن کامل بحث + 466399 بازدید | 1625 پست
سالن زیبایی یاس ارغوانی ارایه دهنده کلیه خدمات ارایشی و زیبایی در سالن زیبا و مجهز ارایه خدمات میکروپیگمنشن، خدمات پاکسازی پوست، ناخن، رنگ ومش، شینیون و براشینگ،، خدمات وکس و اپیلاسیون در اتاق مجزا با لوازم یکبار مصرف میکاپ و گریم. تخصصی از امارات با. مواد درجه یک، استی لودر..... جهت تعیین وقت22467752

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به نظر من به جای تاتو ابرو که مصنوعی می تونید از روش جدید پزشکی که خودم انجام دادم شما استفاده می کنید کاشت ابرو سایت دکتر غلامین برین ببینید چه کاشت ابروهاش طبیعی http://drgholamin.ir/ من شوهرم موهاش ریزش داشت دچار طاسی شده ولی رفت پیش دکتر کاشت انجام داد الان 20 سال جوان شده خیلی خوبه که این علم وارد ایران شده 02144224969
من و همسرم با کلی گشتن در بین آرایشگاه های مردانه تهران بلاخره یک دامادسرا که فقط خدمات پوست ، مو و گریم داماد انجام میده رو پیدا کردیم اسم آرایشگاه نیوفیس هست و توی بلواردریا شهرک غرب گفتم شاید اینم بدردتون بخوره
2738
سلام بچه ها منم کلا آرایشگاه هایی که رفتم رو میگم اول تو رو خدا تبلیغ دروغ نکنید به خدا سر خودتون میاد شک نکنید من گل سرخ پیش فریبا رفتم افتضاح و افتضاح دو رنگ بد و بد (تهارنپارس) شادلین رفتم از ناخن تا اپلاسیون و رنگ و دکلره و هیچ و هیچ بدرد نخورد نمیدونم چرا همیشه شلوعه نفهمیدم تازه موهام هم سوروندن(بلوار فردوس) برای آرایشگاه شینیون و صورت پیش پارس آنا میخوام برم رفتم اومدم میام میگم فعلا از نظر خودم پولی که میکیرن خدمات نداره اونقدر ولیچه کنم آرایشگاه خوب چیدا نکردم حداقل میدونم زشنم نمیکنن(سعادت آباد) آگرین افتضاح و افتضاح (سعادت آباد) برای رنگ و دکاره فقط یه جا راضی بودم عالی عالی و میگم تو دنیا برای من وجود نداره بتونه این رنگ رو با دکلره در بیاره آرایشگاه سالومه ولی حیف میگن رنگ کارم وقت زایمانش بوده رفته حالا محبورم برم پیش یه همکار دیگه اش گلاره انگار دعا کنید خوب بشه عروسی دارم واشه هفته آینده حتما میام میگم پارس آنا و این رنگ کار چطوره کارشاون رنگ کار قبلیم عاطفه بود
گروه نارنجی : وزن ۶۱:۴۰۰ ، هدف ۵۰،قد :۱۵۸ ، شروع : سه اسفند ۱۴۰۱
منم آگرین رفتم موهامو رنگ پر خروس دراود بعد کیفشو زد زیر بغلش گفت آرایشگاه تعطیله شب بهش پیام دادم که رنگ موهامو خراب کردی گفت اگر بد بود همینجا میگفتی حتما نظر بقیه روت تاثیر گذاشته😳گفتم شما اصلا نموندی که نظر بدم منو بلاک کرد
عزیزم قیمت نسبت به کاری که انجام میده خوب ،مواد همه عالی بود ،من موهام مش داشت میخواستم دکلره کامل کنم اما چون موهام خیلی اسیب دیده بود هرجا میرفتم گفت میسوزه رفتم سومیا برام دراورد یه رنگ دودی خیلی قشنگ ،خیلی راضی بودم اصلا هم موهام نسوخت
2706