2737
2739
عنوان

****آرایشگاه عالییییییییی به تفکیک مناطق****

| مشاهده متن کامل بحث + 466396 بازدید | 1625 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهترین کار ناخن تو پیروزی شایدبگم تو تهران رو افروز انجام میده و بهترین مژه کار تهران هم الهام هستش که هردوشون تو راما کار می کنن پیشنهاد اول و آخر من برای همتون راماست هم قیمتشون هم برخوردشون هم کارشون هم جاشون هم همه چیزشون عالیه عالیه
2731
بهترین کار ناخن تو پیروزی شایدبگم تو تهران رو افروز انجام میده و بهترین مژه کار تهران هم الهام هستش که هردوشون تو راما کار می کنن پیشنهاد اول و آخر من برای همتون راماست هم قیمتشون هم برخوردشون هم کارشون هم جاشون هم همه چیزشون عالیه عالیه
هفته پیش عروسی دختر خالم بود و من و چند نفر دیگه از ارایشگاه ملکه تو شهرک راه اهن (دهکده المپیک سمت غرب) وقت گرفتیم کارشون عالی بود ...حتی از عروس هم بهتر شده بودیم حیفم اومد برای دوستایی که غربن این ارایشگاه رو معرفی نکنم
2740
منم این ارایشگاه هاینا رو که تو بلوار فردوس غرب چندتا از بچه ها تعریفشو کرده بودن رفتم ممنونم دوستان

هم برای رنگ و هم برای ناخن خیلی کارشون خوب بود و راضیم و قیمتاشون هم خوب بود
موهامو مش کردم خیلی خوب شد الان هم که شستم همه میگن و فکر میکنن رنگساژ کردم ناخونامن که عالی شده
شمارشم 9-44157608 درست بالای مزون سوسنه اونم جنسان خوب بود رفتم
هرگز از کسی که همیشه با من موافق بود چیزی یاد نگرفتم.[smiley]s/sm82.gif[/smiley]
بچه ها اینجا داره علنی میشه مکان تبلیغ ارایشگاه ها مثل نوعروس شده خب انصاف داشته باشید جایی که رفتین بگین.بیچاره دوستم کلی پول داد با موهاش داغون بود دیگه داغون تر شده باید بره کچل کنه همین تعریف کردنمون تبلیغ برای ارایشگاه ولی ما بخاطر خوب بودنش معرفیش میکنیم.
دُنـیـای مـَجـازی" شـلـوغ تـریـن سـرزمـیـنِ تـنـهـایـی است ...
بـا هـمـه کَس هستـی و بـا هیــچــکـَس نـیـسـتـی !!!
در ضمن سودا و الباقی دوستان اگر موافقید من میخوام تاپیک مزون های خونگی بزن چه اونایی که جنس تاب و تک میارن چه مزون هایی که لباس های شیک و قیمت مناسب تر میارن. اگه موافقید بگید تاپیکش بزنم اینجا باشه یا تو وایبر؟ به شرطی که همه همکاری کنید و جاهایی که میدونید بگید من اخرش یک فایل درست میکنم با ادرس و تلفن که بتونید راحت دانلودش کنید. .... البته بدون تبلیغات
دُنـیـای مـَجـازی" شـلـوغ تـریـن سـرزمـیـنِ تـنـهـایـی است ...
بـا هـمـه کَس هستـی و بـا هیــچــکـَس نـیـسـتـی !!!
سلام دوست جونا میشه یه ارایشگاه سمت یوسف آبادیا فاطمی معرفی کنید میخوام کار شینیون و صورتش عالی باشه اخه عروسی جاریمه میخوام بترکونم .قیمتاشم خیلی گرون نباشها:)
عجب خیاط ماهریست دنیا...دل هیچکس را برای من تنگ ندوخت....
2706