2410
2553
عنوان

****آرایشگاه عالییییییییی به تفکیک مناطق****

| مشاهده متن کامل بحث + 466061 بازدید | 1625 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
عزیزم من نامزدی و عروسی بتی رفتم و واقعا عالی شدم..... آرایش شیک و ملایم و در عین حال تغییر کرده بودم یه جوری درستت میکنه که 10 ساله دیگه هم عکساتو ببینی آرایشت قشنگه
CafeMom Tickers پسر گلم 92/10/5 به دنیا آمد. خدایا شکرت
بچه ها من اسم اسپوزا توی هروی رو از همین پیج شنیدم و چون توی هروی هست و نزدیک بو د به پیشنهاد بچه ها رفتم پیش سودابه اگه بدونین چه بلایی به سر موهای بلند و پرم آورد :((
ازش خواستم خیلی کوتاه نشه و layer بزنه مو به سرم نگذاشته که هیچی انقدر با تیغ بد زده که بعد از 3 ماه هنوز جای تیغ و قیچی رو موهامه و واقعا مثل خروس شده روزی نیست که ببینم حرص نخورم و ....بهش نگم.
آره به خدا فکر کردم موهامو خوب سشوار نکشیدن خودم بکشم درست میشه ولی الان 3 ماهه تو اعصابمه .هر کس میبینه شوکه میشه مه این چه بلایی به سر موهای قشنگه من آورده تا چند هفته که کش تو موهام بند نمیشد می افتاد.:(
2714
ادرس ارایشگاه بتی مهدوی: م. مادر (محسنی) - خ. شاه نظری - ک. دوم - پ. ۳۹ - ط. دوم
تلفن : ۲۲۲۵۴۱۲۱ الی ۲, ۲۲۲۲۳۲۸۸
رعنا جان قیمت ابرو 10000 تومنه. من ابروهامو 5 ماه برنداشته بودم. هم برای من و هم برای خواهرمو پهن برداشت. اگه رفتی حتما تاکید کن که ترمیمی و پهن برات برداره.
بچه ها یه خانم تو محدوده جهان آرا - یوسف آباد تو خونه کار می کنه تو کرج 10 سال آرایشگاه داشته من واسه تولدم کوتاهی و میک آپ و شینیون رفتم پیشش کارش عالی بود قیمت هاشم خیلی خوب بود
2706