2733
2734
عنوان

****آرایشگاه عالییییییییی به تفکیک مناطق****

| مشاهده متن کامل بحث + 466390 بازدید | 1625 پست
خانومی اپیلاسیون بهارک (زیر پل گیشا) کار صورت نمیکنه؟ این معروف ترین مرکز اپیلاسیونه که میشناسم و کار کل بدنشم دیدم اما صورتو یادم نیست انجام میدن یا نه
یه مرکز اپیلاسیون هم هست تو ملاصدرا نزدیکای خیابون شیراز.... الان اسمش یادم نمیاد. اونجا هم خوبه اما باز از کار صورتش مطمین نیستم. آخه من مو ریزه زیاد دارم و موم رو صورتم جواب نمیده. باید بعدش بازم بند بندازم که پوستم کنده میشه!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ستایش جان یه آرایشگاهی هست به اسم گلها تو پروین اعتصامی یه کم پایین تر از مظفری خواه، سمت راست. تو پیک برتر منطقه هم آگهی میده. مدیرش خانم محمدیه. یه خانومی هم هست به اسم خانم محمودی که سن داره و من از کار ابروش خوشم میومد اما الان مدتیه دیگه اونجا نمیرم آخه محمودی به زور آدمو میفرستاد زیر دست تازه کارا. اگر بتونی بری پیش محمودی فکر کنم راضی باشی
کار آرایشگاه گلبانو تو امیرآباد، نرسیده به جلال سر کوچه شکر الله هم خوبه
2731
ستایش جان من خودم ابروهامو مدل میدم. ابروهامم خودشون پهن هستن. هر آرایشگاهی میرم با توجه به فرم صورتم ابروهامو نازکتر میکنن و قدشم کوتاه میکنن. راستش مدتیه گلبانو نرفتم. کلا کار گلبانو خوبه اما قیمتاش ارزون یا حتی مناسب محسوب نمیشن
2740
سلام به همه دوستان، از حضور کمرنگم عذر میخوام که سرم خیلییییییییی شلوغه، دوستایی که سوال داشتن و من جوابشون رو ندادم امیدوارم از من دلخور نشده باشن :***

آنیتا بالاخره برای اپیلاسیون کجا رفتی؟؟

سارا جان آرایشگاه نقره جداً کارش اینقدر حرفه ایه؟؟؟
من یک سوال داشتم که هیچ کس جواب من نداد ولی بازم می پرسم شاید کسی دلش سوخت من می خوام موهام لایت نسکافه ای کنم یک آرایشگاه خیلی خوب میخوام قبلا هم موهام همین رنگی بود ولی آرایشگرم که خیلیییی خوب بود از اون سالن رفته
سلام خانوما

بسیار تایپیک خوبیه اینجا

من تاحالا موهامو رنگ نکردم چون تا پارسال عروسیم بود و می خواستم طبیعی و شکل خودم! باشم اما الان خیلی

خسته شدم و میخوام برم یکهو مو های خیلی بلندم رو کوتاه کوتاه کنم ؛رنگ یا هایلایتش کنم و ..خلاصه کلی

متنوع بشم! میگن فرح تو گاندی خوبه، چون کار به این بزرگی میخوام بکنم قیمت و جاش برام مهم نیست فقط میخوام

خوب باشه و خرابکاری نکنه؛ حالا میخوام بدونم نظر شما ها چیه ؟ بهتر از اون سراغ دارین؟

خیلی ممنون میشم کمکم کنین..

چند تا جا هم معرفی میکنم شاید مفید واقع بشه

من برای اپیلاسیون پیش یه خانومی به اسم ثمر میرم که کارش واقعا خوب تمیز و حرفه ای هست و غیر از اون من واقعا

جای دیگه ای نمیرم ادرسشم ابتدای شریعتی کوچه سعدی هست اینم شماره اش 09127171259

البته یه بارم رفتم پیش فشندی که اونم اپیلاسیونش خوب بود اما خیلی گرون بود این واقعا در حد اون اما با

قیمت خیلی مناسبتره.
سلام
من سمت سهروردی دارم دنبال ارایشگاه می گردم
کسی می تونه کمکم کنه.
عروسی خواهرمه.
مرسی
تـــو
این روزهــا
برایـم حکم باران را داری..
درست وســط کـویـر،
همون قدر زندگی بخش
همون قدر مــحــال! خدایا سابقمو از این بیشتر نکن: ی پوچ و ی خارج رحمی و 3تا ای یو ای منفی و 1 میکرو منفی
2706