2733
2739
عنوان

خانومای شیرده کمک

118 بازدید | 16 پست

سلام دختر پنج ماهم فقط تو خواب شیر میخوره و بیداری نمیخوره

بهش فرنی میدم سینه هام شله ولی فشار که میدم شیر هس ولی دخترم نمیخوره اصلا فقط دوس داره پر پر باشه بخوره ولی شیرم کمه

کسی نی نیش اینطوری بوده؟دلیلش چیه کم بودن شیره؟؟

يــه دخـــــتر دارم شــ😊ـا نــداره صــــــورتی داره مــ🌛ــا نـداره از خوشــــگلی تا نــداره😍😍😍😍 

من 2 سال و سه ماه شیر دادم ولی یطوری صدا زدی خواهر🐄

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ممکنه ریفلاکس پنهان داشته باشه که فقط تو خواب شیر میخوره ربطی به کم و زیادی شیر نداره حتما به متخصص ...

اخه وقتی پر بود خوب میخورد ولی الان دیگه نمیخوره

يــه دخـــــتر دارم شــ😊ـا نــداره صــــــورتی داره مــ🌛ــا نـداره از خوشــــگلی تا نــداره😍😍😍😍 

منم دقیفا از چهارماهگی کم میخوره.یعنی خودم به زور میدمش.هر یع ساعت دو سه دقیقه میخوره😥خیلی از این بابت نگرانم

هی تو اره با تو ام با خود ،خودت  امیدوارم هر چه از خدا بخوای سر راهت بزاره  هرچه ارزوی خوبه مال تو
پیش دکترش ببر عزیزم,,,

کمتر از یه ماه پیش بردم چون شیرم کم بود وزن کم گرفته بود یه قرص داد که سینه هام پر میشد و وزن گرفت ولی دیگه اثر نداره دخترمم خیلی تنبله مک نمیزنه بیاد

2740

ما نوزادمون تازه به دنیا اومده (یک هفته، ) چون هشت ماهه به دنیا اومده بدنش خیلی ضعیفه. چند روز‌اول اصلا سینه نگرفت مجبور شدیم شیر رو با شیر دوش بدوشیم و‌با سرنگ بهشت شیر بدیم. دیدیم عادت کنه نمیشه دیگه تغییر داد. سینه بهش میدادیم پس میزد و شروع به گریه. مادرش طاقت نمی آورد با سرنگ بهش شیر می دادیم.

با استفاده از راهنمایی هایی که از این سایت گرفتیم الان ۲ روزه که سینه میگیرن بدون گریه .

روش به این صورت هست که اصلا نباید دلتون با گریه هاش کباب بشه.

بزارید اونقدر گریه کنه که از طریق غریزی سینه رو‌بگیره فقط کمکش کنید که نوک سینه رو پیدا کنه. با دست هم سرش رو‌بگیرید تا زیاد نکون نخوره.

الان که فصلشه بلال بخور شیر را زیاد میکنه. قطره شیر افزا هم بخور  مایعات هم زیاد بخور

هرچی میخورم فایده نداره قطره هم خوردم فرق زیادی نکرد الانم کپسولشو از دیروز میخورم ولی پر نمیشه دیگه خیلی ناراحتم فک میکنم از کمی شیره که نمیخوره ولی چرا تو خواب میخوره نمیدونم 

ما نوزادمون تازه به دنیا اومده (یک هفته، ) چون هشت ماهه به دنیا اومده بدنش خیلی ضعیفه. چند روز‌اول ا ...

اخه دخترم بزرگه دیگه یکی دوتا  مک کوچیک میزنه و نمیخواد و فقط گریه میکنه اخه دلمـنمیاد گشنه بمونه یا فرنی میدم یا میخوابونمش شیر میدم امروز فرنی امـنمیخورد خیلی بیقراری کرد تا خوابید

جوریه که ادرارش مثل زردچوپه اس از کم ابی.پنج ماهشه هنوز غذاهم بهش ندادم فقط شیر خودمم بهش میدم .نمیدونم این یک ماه چش شده 

هی تو اره با تو ام با خود ،خودت  امیدوارم هر چه از خدا بخوای سر راهت بزاره  هرچه ارزوی خوبه مال تو
شیرخشک بده کمبود پیدا نکنه، خودت فرنی آرد برنج، آبگوشت... بخور شیرت زیادتر شه

دکترش گفت غذا کمکی بدم حرفی از شیرخشک نزد اخه باز اخر این ماه میبرم ببینه وضعیتشو

2706