2752
2734

کیسه

ترشحات رقیق و بی رنگ زیااااااد

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من پریروز آمینو کردم، یعنی از کیسه آب مایع کشیدن بیرون، دکتر گفت اگر لباس زیرت خیس بشه یعنی کیسه اب نشتی داره برو دکتر، پر بهداشتی بزار اگر جذب مد شد و خیس شد پد نشتی داری، ولی اگر پر نمدار شد ولی جذب نشد روی پد موند ترشحات مهم نیست

2731

یه پد بزار یک ساعت بمونه روزمره کارهاتو بکن اگه خیس شد کیسه اب هست 

سوای اون کیسه ای بوی مخصوصی داره و اینم بدون برخی زن های حامله گاهی اوقات قسمت تناسلیشون عرق میکنه و شبیه اب و خیسی میشه که طبیعیه که فکر میکنن کیسه ابه 

دنبال بحث و دعوایی؟👈🏻👈🏻ریپلای نزنید👉🏻👉🏻
تو هفته چن بودی که کسیه اب سوراخ شد؟؟وقتی فهمیدید دکتر استراحت دادیا نه زایمان کردید 

هفته ۲۵

بستری شدم 

البته بعلت عفونت بالا ک در اثر سوراخ کیسه اب گرفتم دکتر گف باید سز بشی بچه رو دربیاری اما من قبول نکردم بستری شدم هفته ۲۵ درد طبیعی اومد و زاییدم

💛💙💚