2733
2739
عنوان

آشپزی

94 بازدید | 6 پست

سلام خانما خوبین ازتون راهنمایی میخواستم

من دیشب مهمون داشتم از قضا برنجی که براشون پخته بودم یکم نرم شد یعنی کشیده و مجلسی نشد اندازه ده نفر بود مجبور شدم اونو بزارم کنار و برای مهمونا دوباره برنج کته ای بزارم حالا کمکی که از شما میخام اینه امشب قراره با خانواده خودم بریم بیرون و ۷ نفریم و اون برنجم دست نخورده مونده خواستم بدونم باهاش چی درست کنم که هم خوشمزه بشه هم اونا متوجه نشن از دیشب مونده خواستم قاطی پلو درست کنم ترسیدم شفته تر بشه خانما تا ظهر کمکم کنید ممنونتون میشم از تجربیات و هنرتون بگین

لوبیا پلو.لوبیا پخته شده روهمراه باهویج سرخ شده وکمی دم کرده زعفران بریز روبرنجت آروم هم بزن اگه کره محلی آب شده هم به برنجت اصافه کنی نه شله میشه نه وامیره.بسیارهم لذیذ میشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم میتونی کمی گوشت گوساله رو با پیاز و زردچوبه و فلفل و ادویه بزاری خوب بپزه و نرم شه بعد دوباره یه دونه پیاز رو خوب سرخ کن و کمی سیر رنده شده هم بریز بعد گوشت های پخته شده رو ریش ریش کن و همراه پیاز و سیر تفت بده میتونی دو قاشق رب گوجه و کمی زعفرون آب شده بریزی توش تا خوشمزه تر شه، این مخلوط رو لایه لایه بین برنج بریز اگه کمی نخود پخته شده هم بریزی لای برنجهات خوب میشه بعد بزار کمی دم بکشه