2410
2553
عنوان

برچسب یا sticker برای تزئین اتاق نوزاد

18236 بازدید | 15 پست
سلام دوستان
من برای تزئین اتاق پسرم دنبال برچسب یا sticker با شخصیت های کارتونی میگردم. کسی میتونه راهنماییم کنه؟ ضمنا من شیراز زندگی میکنم. ممنون.
سلام بچه ها به این وب سایت هم می تونید سری بزنید.
http://www.sorsore.ir
استیکر و پوستر های جالبی داره. یک سری بسته هم توش هست که بهش میگن نقاشی دیواری
جالبتر از همه اینکه می شه استیکر ها شو جابجا کرد یعنی از روی دیوار جدا کرد و دوباره رو یه دیوار دیگه چسبوند
فروش اینترنتی هم داره
www.sorsore.ir

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه دوست دارین پولتونو دور بریزید از این سایتهای decowall خرید کنید به مفت نمی ارزه جنسهای بیخود و آشغال رو با قیمت خیلی خیلی بالا میفروشه اگه بخرید می فهمید چقدر کلاه سرتون رفته مثل من بیچاره که پول یک پلاستیک الکی رو 35000 تومان دادم!!!!!!!!!!!!
2720
من نمیدونم اینا مردم رو چی فرض کردن!! یه تیکه کاغذ رنگی رو 30-20 تومان میفروشن!!

خانمای تهرانی خیابون فردوسی پایین تر از چهارراه استامبول همینا رو داره میده برگی 5 هزار تومان. اگر هم این دوستان

سایت دکووال گفتند تفاوتش به خاطر جنسشه اصلا باور نکنید که چرته حتی مارکشون هم یکیه. مثلا ما بلد نیستیم بریم

اینا رو بگیریم 5 تومان بعد یه سایت زرق و برقی درست کنیم بفروشیم 20 تومان؟؟؟ یعنی 15000 تومان سود رو هر برگ

سود میگیرن؟؟؟؟ بابا انصافتونو شکر!!!
بال زدن پیش از موعد اصل دیوونگیه! فرقی هم نمیکنه که جوجه عقاب باشی یا جوجه کلاغ!
من میتونم بخرم برات البته اون خانم که نوشته فردوسی اونجا برو اگه نرفتی من میخرم برات هم پست میکنم دختر یا پسر بودن نینی رو مشخص کن من تهران نیستم تو یکی از شهرای مرزی زندگی میکنم همون حدود 5 تومن هست و مدل های ضخیم تر داره که ضخامت حدود سه میلی متر هست که یکی دو تومن گرونتر و اینکه یه مدل جدید که دیدم از اینا که حالت بهش میگن سه بعدی مثلا گوشهای خرگوش رو جدا رو مقوا بریده و روی سرش نصب کرده و بعد چشم هاش رو هم همین طور فکر کنم اسمش سه بعدیه و یه جور دیگه که فکر کنم اسم اینم سه بعدیه اونطور که وقتی تکون میدی طرحش فرق میکنه بچه که بودم یه خط کش داشتم که این اینطوری بود خیلی پراکنده نوشتم اگه توضیح خواستید بگید عکس هم بلد نیستم بذارم اگه روش عکس گذاشتنو خواستید بگید خوب توضیح بدید من ناواردم
2714
http://elhoo.blogfa.com/

لباس و وســـــــــــــــــــــــایل نوزاد....................

صندل و کیف و کفـــــــــــــــــــــــــــــش زنانه.......................

پیراهن وساعت مردانه..............................

وسایل آشــــــــــــــــــــــــــپزخانه....................
من هر روز و هر روز آماده دریافت هدایای جذاب کائنات هستم.....
http://elhoo.blogfa.com/

لباس و وســـــــــــــــــــــــایل نوزاد....................

صندل و کیف و کفـــــــــــــــــــــــــــــش زنانه.......................

پیراهن وساعت مردانه..............................

وسایل آشــــــــــــــــــــــــــپزخانه....................
من هر روز و هر روز آماده دریافت هدایای جذاب کائنات هستم.....
سلام دوستان بمناسبت روز مادر بمدت دو روز شوی مادر و کودک برگزار میگردد.

شو شامل لباسهای مارکدار : Zara,Oshkosh,Gap,Carters,Beneton,Mother care, ....

* لباس- پاپوش - جوراب شلواری - پتو - حوله و .....برای فرشته های کوچولوی تو دل مامانشون
* لباس - کفش - جوراب شلواری برای نی نی ها از بدو تولد تا 8 سال

برای مامانای عزیز و خوش تیپ :

* لباس مهمونی ترک
* لباس بارداری - لباس راحتی - تاپ - تیشرت - لباس زیر
* کیف - شال و بدلیحات هندی اصل

زمان و ساعت بازدید :

4 شنبه 20 اردیبهشت ساعت 11.5 صبح تا 7.5 شب

5 شنبه 21 اردیبهشت ساعت 10 صبح تا 2.5بعد از ظهر

ادرس : خیابان ایت ا... کاشانی خ سازمان برنامه شمالی خ دهم غربی پلاک 6 واحد 8

تلفن تماس : 09390386090
2706