2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من چون نی نی می رفت مهد از 4 ماه و نیم بهش غذا دادم. الان 7 ماهشه همه چیز هم می خوره و چیزی اذیتش نمی کنه ولی این که در آینده این زود شروع کردن براش مشکل زا میشه یا نه نمی دونم.
2720
الی جان اولاً که باید اول سرلاک برنج شروع کنی ولی چون بعضی بچه ها به پروتئین گاو حساسیت دارن و تو سرلاک هم شیر خشک هست اول با مقدار کم تست کن ببین مشکلی نداشته باشه ( البته اگه فرنیش رو با شیر گاو درست کردی و طوری نشده که نیازی نیست) دوماً با شروع غذای کمکی قطرة آهن هم علاوه بر مولتی ویتامین باید به بچه بدی نه اینکه مولتی رو قطع کنی و آهن بدی هر دو لازمه آهن روز 15 قطره معادل 1 سی سی و مولتی هم که مثل قبل روزی یک سی سی
2714
سلام به همه مامانای گل و مهربون من تازه عضو این سایت شدم البته از دوران بارداری این سایتو مطالعه میکردم امیدوارم بتونم از راهنماییتون استفاده کنم دختر من الان 5ماهشه غذای کمکشم شروع کردم ولی مدتی که شیر خودمو خیلی کم میخوره به زور بهش میدم چکار کنم
سلام به همه مامانای گل و مهربون من تازه عضو این سایت شدم البته از دوران بارداری این سایتو مطالعه میکردم امیدوارم بتونم از راهنماییتون استفاده کنم دختر من الان 5ماهشه غذای کمکشم شروع کردم ولی مدتی که شیر خودمو خیلی کم میخوره به زور بهش میدم چکار کنم
کسی نیست
2706