2737
2734
ما یه همسایه داریم ، که توی هفته اول ماه هفتم به علت خونریزی شدید زایمان کرد

پسرش با وزن 950 گرم به دنیا اومد و 2 ماه هم توی دستگاه بود ، الان هزار ماشاا... 7 ماهه است و خیلی هم خوب و سرحاله

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
یکی از دوستای من اول ماه هفت پسرش به دنیا اومد
خیلی کوچیک بود و مدتی تو دستگاه بود
اولش سخت بود ولی الان که سه سالشه ماشالا تپل و سرحال و شیطون و باهوشه خیلییی
نگران نباش به خدا توکل کن
من هم چنذ روز پیش یه نینی دیدم که دو ماهه بود و با وزن 800 و قد 38 بدنیا اومده بود و مشکلی نداشت و وزنش 1200 شده بود و ویتامین و اینا انگاری بهش میزدن
اینقدر کوچولو بوددددددددددددددد
ای جانممممممممممممممممممممم
2738
عزیزم من 7 ماهه دنیا اومدم هفته 32 وزنم 2 کیلو و 50 گرم بوده قدمم 42cm
جاریم هم چون رحمش دوشاخ بوده دو تا بچه هاش رو اولی 8 ماهه دنیا اومده و دومی 7 ماهه
دوستمم 30 هفتگی نینیش دنیا اومد 280/1 گرم بود الان 3 سالشه
آنوشای نازم 19/11/91 با اومدنش زندگیمون و شیرین تر کرد
دخترعمه منم به علت فشار ناشی از سفر هوایی و خونریزی و ورم و اینا اخرماه 7دخترشو باوزن1.200دنیا اورد که خیلی کوچولو بوداما سالم.الانم کلاس اوله و باهوشه.. ................اون اوایل هیچ لباسی اندازه اش نبود.لای پنبه میزاشتنش تویه سینی هم جابجامیکردن نمیشد بغلش کرد....انگشتاش به لاغری چوب کبریت بود.استخوان خالص بود...اما الان ماشاالله خانومی شده برا خودش....
سلام ماندانا جون ......منم این شرایط رو دارم ......ولی یکم متفاوت تر ......من الان تو هفته 31 هستم و دیروز که رفتم سونو گرافی دکترم گفت که خون رسانی جفت خوب نیست و بهم یه سری آمپول داد که بزنم تا ریه بچه رشد کنه و دوباره بعد دو هفته سونو بدم و اگه مشکل حل نشد .....نینی رو در میارن .....منم خیلی نگرانم و میترسم ....ولی به خدا توکل کردم
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ، اما حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی " زیبا برقص"
2706