2737
2734

نعیمه اشراقی، نوه امام خمینی، در میان ایرانیان عضو فیس بوک چهره ای شناخته شده است. البته او تا چند ماه پیش، یکی از اعضای عادی فیس بوک بود؛ اما پس از مصاحبه پر سر و صدایش با سایت جماران درباره "حجاب"، همگان او را به عنوان "نوه امام" شناختند و در کوتاه زمانی، تعداد دوستانش در فیس بوک، از 300 نفر به 5000 نفر رسید

نظر نوه امام درباره فیس بوک ‎

نظر نوه امام درباره فیس بوک ‎

اینجا ببینید خیلی جالبه‎

نعیمه اشراقی، نوه امام خمینی، در گفتگو با عصر ایران:
"فیس بوک" کلاس مردم شناسی است
ما مگر در دینمان با زیبایی سر ستیز داریم؟ من عکسی را انتخاب کردم که احساس کردم زنده است، با مخاطب حرف می زند و ارتباط می گیرد. ما با نوشته هایمان نیز همین کار را می کنیم. یعنی سعی می کنیم با مخاطب رابطه برقرار کنیم.

کلیک کنید

امروز رفتم ماست بخرم، گرون نشده بود !!! خواهشمندم مسئولین رسیدگی کنند :-)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
با اجازه صاحب تاپیک...... خیلی وقتها به این موضوع فکر کردم که دلیل مخالفت اغایون با فیس بوک چی هست؟ ایا از لحاظ شرعی مشکل داره ؟ کسی میدونه ؟
به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
چرا نمیگیرنش پس؟
فقط فیس بوک برا ما کخــــــــــــــــــــــــــه؟؟؟؟
برا اینا به به؟؟؟
عجب ها
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
2738
2706