2737
2734
عنوان

عمل واریکوسل...مراقبتهای قبل و بعد از عمل

| مشاهده متن کامل بحث + 133823 بازدید | 122 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام دوستان...واقآ واریکوسل ربطی به سقط نداره.؟؟اخه من به ایست قلبی جنین داشتم یه دکتر ارولوژ گفت بخاطرمشکل واریکوسل شوهرم هست..حالا همون دکتر میگه عمل ولی یکی دیگه میگه نه..موندیم چ کنیم..از ترس سقط دوباره اقدامم نکردیم..
گرنگهدار من انست که خود میدانم....شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...
سلام دوستان...واقآ واریکوسل ربطی به سقط نداره.؟؟اخه من به ایست قلبی جنین داشتم یه دکتر ارولوژ گفت بخاطرمشکل واریکوسل شوهرم هست..حالا همون دکتر میگه عمل ولی یکی دیگه میگه نه..موندیم چ کنیم..از ترس سقط دوباره اقدامم نکردیم..
گرنگهدار من انست که خود میدانم....شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...
2740
دوستان اخرین نزدیکی باید قبل عمل واریکوسلبا فاصله چند شب باشه لطفا جواب بدید هر کی هست همسرم چهارشنبه هفته بعد عمل داره
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء .....پروردگارا، از جانب خود، فرزندى پاک و پسندیده به من عطا کن، که تو شنونده دعایى*ال عمران-38
سمیه جان همین شنبه روبرو یعنی فردا؟ به سلامتی انشالا
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء .....پروردگارا، از جانب خود، فرزندى پاک و پسندیده به من عطا کن، که تو شنونده دعایى*ال عمران-38

مراقبت های بعد از عمل واریکوسل شامل موراد زیر است:

• تا یک روز بعد از جراحی فقط دراز بکشید (حالت خوابیدن) یا تکیه بدهید.
  • شما می توانید برای غذا خوردن و دستشویی رفتن از جای خود بلند شوید.
  • اگر لازم است برای درد های خود مسکن هایی مانند ایبوبروفن مصرف کنید، باید پزشکتان آن را تایید کند.
  • می توانید روی کیسه بیضه و برش جراحی کمپرس یخ بگذارید، این کار را می توانید حین بیداری هر یک ساعت به طول ۲۰ دقیقه انجام دهید.
  • در هنگام نشستن زیر بیضه ی خود یک بالش کوچک قرار دهید تا آن را بالا نگه دارد.
  • چند هفته از بیضه بند استفاده کنید.

2706