2733
2734

تورو خدا فقط ککسایی که اطاعاات دارن ببگن ، دور سر جنیینو۲ هفته کمتر میگن ، کسی همچین مشکلیو داشته و چیکار کرده ؟ آیا بدنیا آورده یا سقطش کرده ؟؟ آیا بعد از بدنیا آوردن مشکلی داشته  ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگه ماههای آخره احتمال خطا زیاده. دختر منو که کلا کج و کوله میگفتن. اصلا شکم و سرش به دست و پاش نمیخورد. رشدش هم کم بود ماه آخر ولی خدا روشکر به دنیا که اومد ریزه میزه بود خیلی ولی سالم بود. مهم روند رشدشه. پریودیت منظم بود؟

بچه دوستم گفتن دور سرش رشد نداشته فرستادن کلی ازمایش تخصصی خداروشکر الان نی نیش هفت هشت ماهشه سالم و ...

میشه کامل توضی بدین !؟ چطوری رشد نداشت ؟

مال من رشد داره ولی   ۲هفته میگن عقبه

اگه ماههای آخره احتمال خطا زیاده. دختر منو که کلا کج و کوله میگفتن. اصلا شکم و سرش به دست و پاش نمیخ ...

من آی وی افم

ماه ۴ گفتن ممیکروسفالی ،،بعد گفتن صب کن ۱ ماه ،،،الان میگن دولیکوسفالی یعن فرم سرش فرق داره ،،خسته شدم ، میترسم ، یکی میگه سرش کمه ، یکیی میگه کم نیست ، یک میگه توکل ککن بخدا ،،خلاصه زندگی حرومم شده  

سرش    رشد داره ولی هربار ۲ هفته کوچیکه

میشه کامل توضی بدین !؟ چطوری رشد نداشت ؟ مال من رشد داره ولی   ۲هفته میگن عقبه

ببین عزیزم دقیق خاطرم نیس ک دقیق بهت بگم .دوهفته عقب بودن فک نمیکنم خیلی بد باشه خیلی وقتا سن بارداری رو اشتباه تخمین میزنن بخاطر همین محاسباتم بهم میریزه

عزیزم سونو یه جای خیلی خیلی مطمئن برو .. بعدم حسابی به تغذیت میرسی ؟

سونو جای معتبرمیرم،،،،، آره تغذیم خوبه ،،، میشه بگین دوستتوون چطر سرش رشد نداشت ‌؟‌ چی گفته بودنن بهش ؟

ببین عزیزم دقیق خاطرم نیس ک دقیق بهت بگم .دوهفته عقب بودن فک نمیکنم خیلی بد باشه خیلی وقتا سن باردار ...

میترس نگهش دارمم بعدا خودم عذاب وجدان بگیرم  ،،،، خیلی مرددم ،،دکتراصلا جواب درست و حسابی نمیدن ،،،

2706