موضوع بحث

عسل درمانی و زخم رحم

| 1395/12/04 | 11:57 223 بازدید
سلام تا چندوقت باید استفاده کنیم؟
1389/11/16
|
19:30
سلام تا چندوقت باید استفاده کنیم؟
1389/11/16
|
19:30
سمیرامیس عزیزم بستگی به نوع و وخامت زخم داره. بعضی‌‌ها با دو هفته و بعضی‌‌ها تا یک ماه و........من خودم احساس می‌کردم ترشهاتم با مصرف عسل روز به روز کمتر میشه اما برای نتیجه بهتر و مطمئن تر تا سه هفته ادامه دادم اگر چه دو دو هفته هم کافی‌ بود.
1389/11/17
|
00:39
سلام خانومای گل.
من یک تجربه در مورد عسل درمانی دارم که میخواسم واستون بگم انشالله که مفید باشه.
من از یه دکتر طب سنتی تشویق شدم یه عسل برداشتن به این کار میگن عسل برداشتن. بعد دو هفته استفاده کردم عالی بود و جواب داد .
دوست منم خیلی از این مشکل رنج میبرد بهش گفتم و اونم این کار رو یک شب انجام داد.
فردای اون روز به من زنگ زد و گریه میکرد میگفت بعد از یکساعت که این کار رو کرده تمام مسیر واژنش میسوزه و ملتهب شده میگفت که به شدت هم ترشح داره.
عصرش رفت پیش متخصص زنان و ایشون هم کلی باهاش دعوا کرده بوده که نباید این کار رو میکرده چون به عسل حساسیت داشته.و این دوست بیچاره من یه هفته دراز کشیده و دارو مصرف میکرده.
نمیخوام بگم این کار بده نه خیلی هم عالیه اما حتما ......................................
قبل از این کار عسل رو رو سطح داخلی ران پا بمالید و اگر بعد از گذشت یکساعت خارش سوزش و قرمزی و تورم نداشت این کار رو انجام بدین تا یه وقت مثل دوست طفلک من نشین.
اینو بعدان از همون دکتر گیاهی پرسیدم گفت باید این کار رو بکنن
من وظیفه خودم دونستم که اینو بگم.ایشالله همیشه شاد و سلامت باشید
1389/11/17
|
01:13
مرسی‌ زلال جان از اطلاع رسانی خوبت.
1389/11/17
|
01:21
بچه ها من نمیتونم عسل رو وارد اپلیکاتور کنم....کمک.....یه سوال دیگه علائم داستن زخم چیه؟
1389/11/17
|
15:59
منم استفاده کردم عالی بود. من از سرنگ استفاده کردم یه کم سخته ولی در عوض هیچی ش نمی ریزه و همه داخل واژن می شه
1389/11/17
|
21:41
عزیزم یکی‌ از علائم زخم دهانه رحم داشتن ترشحات زرد رنگ و بد بو هست.من به دکتر زنان که مراجعه کردم و با معاینه داخلی‌ و انجام تست پاپ اسمیر تشخیص زخم و عفونت رحم رو داد.برای انتقال عسل در اپیلیکاتور باید از فاصله نه چندان نزدیک با اپلیکاتور و به مقدار خیلی‌ کم عسل را با یک قاشق مرباخوری یا چای خوری با آرامی و حوصله عسل را به داخل اپلیکاتور انتقال داد اگر فاصله ت با اپیلیکاتور خیلی‌ نزدیک باشه ویا با قاشق غذاخوری باشه امکان پذیر نیست اما وقتی‌ فاصله زیاد باشه عسل به صورت باریک باریک به اپلیکاتور وارد می‌شه.موفق باشی‌
1389/11/17
|
21:45
یه سوال:من 6 ماه پیش لاپراسکوپی شدم و در حین لاپراسکوپی کورتاژ شدم و فرستادن برای آزمایش.جواب آزمایش مشکلی نداشت.آیا ممکنه من زخم داشته باشم و تو آزمایش معلوم نشده باشه؟ممنون از راهنماییهاتون
1389/11/17
|
23:05
ممنون نیلوفرجون
1389/11/18
|
10:31
منم تجربمو بگم البته برای کامل کردن حرفای دوستان من عسل رو با سرنگ میکشیدم بعد داخل اپلیکاتور تزریق میرکدم البته یکم حوصله میخواد ولی راحته سعی کنین عسل رو در جایی بذارید که زیاد سرد نباشه مثلا در دمای اتاق نه اینکه گرمش کنینا نه....اگر عسل در جای گرم باشه راحت تر کشیده میشه و سفت نیست
موفق و سلامت باشید انشاءالله
1389/11/18
|
10:47
ستاره جون با معاینه داخلی‌ و انجام تست پاپ اسمیر، ترشحات زرد و بد بو میشه نتیجه گرفت رحم زخم داره یا نه.
1389/11/18
|
13:39
مرسی‌ زیبایی جان از راهنماییت.خیلی‌ آموزنده بود
1389/11/18
|
13:40
مهربان جون استفاده کن نتیجه می گیری
1389/11/19
|
14:38
سلام
من نمیدونستم چطور با عسل آدم به این زودی خوب میشه و 2 ماه پیش رفتم و زخمم رو سوزوندم
اما مادر شوهرم هم اینجوری شد و از اطراف بهش گفته بودن اگر ممکنه شورت و شلوار نپوش تا خوب بشی
و اینطور هم شد.
1389/11/21
|
16:33
سلام تمنّا جان یعنی‌ مادر شوهرتون فقط با نپوشیدن لباس زیر مشکلشون برطرف شد؟ یا از عسل هم استفاده کردن؟ تا چه مدت باید از پوشیدن لباس زیر خودداری کرد؟
1389/11/21
|
16:54
سلام بچه ها فقط خواستم بگم عسل قویترین انتی بیوتیک دنیاست و قویترین میکروبها بیش از 48 ساعت در اون دوام نمیارن.
1389/11/21
|
17:56
توی دوران بارداری هم میشه استفاده کرد؟ اگه کسی باردار باشه و زخم وعفونت داشته باشه باید چکار کنه؟
1389/11/28
|
10:57
Without my children, my house would be clean, my wallet would be full, but my heart would be empty
از کجا بفهمیم عسل طبیعیه یا نه؟ما که دسترسی به کندو نداریم. از داروخانه میشه تهیه ؟؟؟اصلاً چیزی به اسم عسل درمانی وجود داره که مطمئن باشه؟؟تمام عسلهایی که ما میتونیم تهیه کنیم خوراکی هست و یا از توی سوپری ها میشه گیرش آورد یا نهایتش از عطاری ها. عسل استریل طبیعی رو از کجا میشه گیر آورد. خود من بهترین عسلی که میتونم گیر بیارم از همین خوراکی هاست . اما از یه سوپر مطمئن و از نوع صادراتی خیلی گرونش به اسم dr nik. یعنی این به درد میخوره؟
1389/11/28
|
12:28
ارسال پاسخ و نظر شما