2752
2734
عنوان

تجربه زندگی اسفندماهی با تیرماهی

| مشاهده متن کامل بحث + 1766 بازدید | 65 پست
میشه بفرمایید همسرتون از نظر پس انداز پولی چطورن. ایا راضی هستین. 

عالیه حساب و کتابش خداروشکر تا الان هم خونه از پول خودمون خریدیم هم ماشین . تمام سرمایه رو برام طلا میخره . خیلی خیلی ادم به فکری هست . خداشاهده من کمبودی تا حالا حس نکردم گوش شیطون کر 

نویسنده ؛ پژوهشگر ؛ تحلیلگر مسایل اقتصادی و مولف . دکترای اقتصاد هستم !  خداوند را شاکرم بخاطر خانواده و سلامتی ام 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مغرور و دیکتاتوری ان 😐خواهر من دی ماهیه کل اخلاقاش تو دستمه

مامان منم دی هست باید هرچی میگه فورا اجرا بشه لج کنی باهاش جنگ بپا میکنه

نویسنده ؛ پژوهشگر ؛ تحلیلگر مسایل اقتصادی و مولف . دکترای اقتصاد هستم !  خداوند را شاکرم بخاطر خانواده و سلامتی ام 
دست ودل باز بود زیادی.اما کم کم درست شد.کلا از من لارج تره.من خیلی دو دوتا چارتا میکنم.تا پساندازکنی ...

گل گفتی همسرم خیلی ول خرجه. من یکم خسیسم دوس ندارم واسه شکم زیاد خرج کنم اما همسرم عاشق غذا خوردنه. 

2731
دقیقا همینطوره وقتی به میلش عمل میکنم دوبرابر چیزی که خودم میخوام گیرم میاد کلا مردای تیری خیلی مهرب ...

همسر منم خیلی بچه دوس داره. اما من نه زیاد. فک میکنم نمیتونم از پس تربیت بچه بربیام. شما رابطتون چطوره با پسرتون. به حرفاتون گوش میده؟

مامان منم دی هست باید هرچی میگه فورا اجرا بشه لج کنی باهاش جنگ بپا میکنه

دقیقااااا

خواهرمو دوست دارم خوبه ولی خب اخلاقای بدش دیوونه میکنه ادمو😂😂من خودم مهر ماهیم فوق العاده عدالت طلبم از صبح تا شب باهم سرو کله میزنیم و دعوا میکنیم راجع به اینکه چرا انقد خودخواهه و هرچی اون میگه باید همون بشه

#نه_به_لایک
عالیه حساب و کتابش خداروشکر تا الان هم خونه از پول خودمون خریدیم هم ماشین . تمام سرمایه رو برام طلا ...

خداروشکر عزیزم. همسر منم میخواد پولاشو با خرید طلا یا سکه پس انداز کنه بنظرتون درسته ؟ من عاشق ماشینم . ماشینمونو فروختیم توی این گرونیم نمیتونیم بخریم. امیدوارم مام زندگیمون مرفه بشه. 

مغرور و دیکتاتوری ان 😐خواهر من دی ماهیه کل اخلاقاش تو دستمه

ولی دیکتاتوری خوبیه. دیکتاتوری که حرفاش با منطقه   ولی تو زندگی خوبند اگه طرفشون خوب باشه. آدم بالا میکشند تو هر وضعیتی

همسر منم خیلی بچه دوس داره. اما من نه زیاد. فک میکنم نمیتونم از پس تربیت بچه بربیام. شما رابطتون چطو ...

پسرم عشقمه نفسمع عین باباش با احساس فوق العاده باهوش ماشاالله

دقیقااااا خواهرمو دوست دارم خوبه ولی خب اخلاقای بدش دیوونه میکنه ادمو😂😂من خودم مهر ماهیم فوق العا ...

یه راهنمایی کنم. دی ماهیا از درون عاشق و احساساتین. خیلیم مهربونن همه پولشونو واسه خانوادشون خرج میکنن. ولی فقط باید اخلاقای تند و بی پرواشونو تحمل کرد. 

داداش منم تیر ماهیه زنش اسفندی

زندگی خوبی دارن الحمدلله ولی من خودم به این چیزا اعتقاد ندارم باید صبر کنی اخلاق طرف دستت بیاد

اخلاقیات آدم ۲۰ درصدش به ماه تولد بستگی داره بقیش به خانواده و محیط زندگی و ... بستگی داره

میشه برای بهم رسیدن من و عشقم،خوشبختیمون یه صلوات بفرستید😍
خداروشکر عزیزم. همسر منم میخواد پولاشو با خرید طلا یا سکه پس انداز کنه بنظرتون درسته ؟ من عاشق ماشین ...

اره عالیه . ما هم اول زندگیمون دوتا دانشجو مقطع لیسانس بودیم به لطف خدا کار کردیم و درس خوندیم الان دکترا گرفتیم و کارمند دانشگاهیم . الان طلا شده 330 تومن هفته پیش که 270 بود خوب بود . الان نخر بزار تو محرم ارزون ک شد نیم یا ربع تاریخ پایین بخرین که حبابش کمترع من خودم دکترای اقتصادنظری هستم کمک و راهنمایی مالی خواستی برا پس انداز و خرید در خدمتم

داداش منم تیر ماهیه زنش اسفندی زندگی خوبی دارن الحمدلله ولی من خودم به این چیزا اعتقاد ندارم باید ص ...

ببخشید داداشت رفتارش در قبال خونواده خودش چجوریه؟

خونواده دوسته؟

رابطه ش با پدر و مادر و خواهر و برادر یا فامیل اینا چجوریه ؟

میشه یخورده توضیح بدی؟

داداش منم تیر ماهیه زنش اسفندی زندگی خوبی دارن الحمدلله ولی من خودم به این چیزا اعتقاد ندارم باید ص ...

بله درسته. خانواده و محیط زندگی خیلی تاثیر داره. خانواده همسرم خوبن توی زندگیمون کسی دخالت نمیکنه. 

2706