2752
2739
عنوان

شوهرم رفیق بازه چیکار کنم؟

8449 بازدید | 43 پست

شوهرم رفیق بازه در حد اینکه بعضی شبها خونه نمیاد مثلا هفته دو بار

و به خاطر اینکه گفتم من و دخترم تنهاییم و غر زدم میره خواهرزاده یا برادرزاده 10 ساله شد میاره پیش من

به نظرتون منم رفیق بازی کنم؟ خانوم ها رو دور خودم جمع کنم؟ یا نه؟ 

زیاد باهاش حرف زدم فایده نداشته

حتی به خانواده اش هم گفتم بی تاثیر بوده

اون عادت کرده باید از سرش بندازی به جای اینکه بره با رفیقاش بگو بیا باهم با بچمون بریم بیرون هر موقع خاس بره همین کارو کن تا وقتی از سرش بیفته نیفتادم بگو به رفیقات میگما ..رفیقاشم متاهلن؟

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کجا میره ، چیکار میکنه ؟؟؟؟!!!

بابا لنگ دراز عزیز: تو هرگز جوابم رو ندادی  در حالیكه خیلی مهمه. تو كچلی؟ دقیقا طرح ریخته بودم كه تو چه شكلی هستی _به صورت دلخواهم _ تا اینكه رسیدم به سرت ، و دیگه گیر كردم. نتونستم تصمیم بگیرم كه موهات سفیده یا سیاه یا یه كمی خاكستری و یا هیچكدوم .

حالا شوهر من با من این مشکلو داره😁 منم گاهی شبا دوره داریم خوابیدن نمیرم خونه البته رفیقا بیشتر فامیلا هستن ن غریبه

ولی هفته ای دوبار زیاده بگو منو ببر بیرون حداقل ماهی یه بار با دوساش باشه

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود

اگه میدونی خیلی خاطرتو میخواد و منتت رو میکشه یه دعوای حسابی راه بنداز قهر کن باهاش کولی بازی در بیار خودتو بزن به مظلومیت و کلی ازش گله و شکایت بکن 

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم 
اون عادت کرده باید از سرش بندازی به جای اینکه بره با رفیقاش بگو بیا باهم با بچمون بریم بیرون هر موقع ...

هر موقع بگم بریم بیرون یه بهونه میاره خداشاهده یادم نیست کی باهم رفتیم بیرون آره متاهلن هم مجرد