2752
2734
عنوان

بچم چهار روزه بدنیا اومده هنوز اسم نداره 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1388 بازدید | 88 پست

آوا قشنگه بگیر همین اسمو

به نظر فامیل باشه اصلا هیچ اسمی نمیتونی بزاری

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ملت هیچوقت برا بچه هاتون زودترتز زایمان با بقیه مشورت نکنید چون تا روز زایمان اینقدر میگین که جذابیتش که میره هیچ تازه میگردن ببین شبیه کدوم کلمه بی ربطع و دلتون رو سرد میکنن  همون اوا بزار یا رها اینا قشنگن

عزیزم اگر نظر منو بخوای اسم بچه ها الزاما نباید از نظر آوا و تلفظ به هم شبیه باشه٬ جاهای دیگه ی دنیا هم اینطوری نیست٬ یک مد ایه مخصوص ایران٬ اگر هم رعایتش نکنید اتفاق خاصی نمیافته. این بچه ها بزرگ میشن و هرکدوم شخصیت و زندگی خودشون رو خواهند داشت٬ اسمشمون همنوا هم نبود ایرادی نداره. :)

بعد هم اسم رو وقتی گذاشتین به بقیه بگین. آوا و النا هردو اسم های خوب و بین المللی و خوش آهنگی هستن. اما وقتی قبل نامگذاری به بقیه می گین هرکس یک نظری می ده ذهنیتتون رو خراب می کنه. اگر وقتی اسم نهایی رو انتخاب کردین به بقیه اطلاع بدین معمولا دیگه کسی نظر منفی نمی ده مگر اینکه خیلی بی نزاکت و پررو باشه.

اگر سوالی در مورد مهاجرت٬ ویزای تحصیلی٬ پناهندگی و... در اروپا دارین می تونین ازم بپرسین٬ سعی می کنم جواب بدم.