2733
2739

من نی نیم چهارماهشه هنوز بیدار میشه شما چند ماهشه؟

خدایا شکرت که صاحب خونه شدیم بدون اینکه یک ذره اذیت بشیم یا نگران وخیلی زود اسباب کشی کردیم و دلمون شاده اصن نمیدونم پولش چجوری جور شد فقد میدونم صاحب خونه ایی هستیم ک دوسش داریم😍😍😍😍سپاس گذارم سپاس گذارم سپاس گذارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
از اول بیدار نمیشد!خودم هر دو ساعت بهش شیر میدادم!یکم بزرگتر شد هر ۳ ساعت!اخرا هر ۴ ساعت!تا چند ماه ...

خودش از گرسنگی بیدار نمیشد؟ 

با لبخندت دنیا رو تغییر بده...ولی نذار دنیا لبخندتو تغییر بده😄
2740
نه!خودم ساعت میذاشتم بهش شیر میدادم سیرش میکردم! 😁از اول خوابش واسش مهم بود!الانم واسه خواب گریه م ...

پسرم خیلی بد غذاس. روز به زور شیر میخوره ولی شب هر ۳ ساعت یه بار بیدار میشه خودش.

پسرم خیلی بد غذاس. روز به زور شیر میخوره ولی شب هر ۳ ساعت یه بار بیدار میشه خودش.

عادت کرده به شیر شب!دختر من رفلاکسی بود از ۹ ماهگی دیگه تو بیداری شیر نمیخورد!با بازی و کارتون و اهنگ و هزارتا داستان بهش غذاشو میدادم!وزنش چقدره؟

رشد و وزن گیریش چطوره؟

افتضاحه .دکترم میگه تاشش ماهگی بچه به شیرشب احتیاج داره نه بیشتر.بچه من چهارماهشه وزنش کمه دکترگفت ارثیه وزنش کلاازاول برای ش0یربیدارنمیشه منم خابالومیگیرم میخوابم

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
عادت کرده به شیر شب!دختر من رفلاکسی بود از ۹ ماهگی دیگه تو بیداری شیر نمیخورد!با بازی و کارتون و اهن ...

تاچندماهگی توبیداری نمیخورد.بچه منم رفلاکس داره توبیداری شیرنمیخوره

از دوماهگی. ولی من به زور میدادم. الان که بزرگتر شده دیگه به زورم نمیشه.

از ۳،۴ماهگی تو بیداری بد میخورد تا ۹ ماه که کلا دیگه نخورد!ولی خوابش که عمیق میشد بهش شیر میدادم مخصوصا شب

از دوماهگی. ولی من به زور میدادم. الان که بزرگتر شده دیگه به زورم نمیشه.

بچه منم ازدوماهگی نمیخوره توخواب میدم فقط .بیداری بخوام بدم سرش میده عقب وگریه میکنه

2706