2410
2553
عنوان

جفت قدامی یعنی چه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 121031 بازدید | 28 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان منم جفتم قدامی الان تو هفته 11 هفته دیگه وقت غربالگری دارم دوستام میگن تو این سونو شاید جنسیت جنینت مشخص بشه خیلی دوست دارم زودتر بفهمم جنسیتش چیه انگار وقتی میفهمی چیه راحت تر میتونی باحاش ارتباط برقرار کنی
2720

جفت منم قدامی هست ولی تکونای نی نی م رو از هفته 16 می فهمیدم چون لاغرم و پوستم خیلی نازکه.  الانم تکوناش شکر خدا خوبه. ضربان قلبشم از همون اول مهلت نمی داد و سریع نشون می داد. فقط برای سزارین باید پزشک خیلی مجرب و کاربلد باشه و برش و بخیه رو خوب بزنه.

دوستان، مطمئن ترین و سریع ترین راه برای تعیین جنسیت نی نی تست سل فری DNA   هست که قطعی معلوم میشه. این تست رو میشه به جای تست پرعارضه ی آمنیوسنتز برای مادرانی که جنینشون مشکوک به سندرم داون هست انجام داد . سل فری فقط تست خون هست یه کم خون ازت میگیرن و جنین ژ نتیکی بررسی میشه. البته از تست غربالگری اول اصلا نترسین و نگران نشین سندرم داون رو برای اغلب مادران بالای سی پنج سال می نویسن که از بین هزار نفر به ندرت یکی پیدا میشه مشکل داشته باشه و معمولا این پزشکا استرس زیاد وارد می کنن و تست آمنیو پیشنهاد میدن که اگه زیر بارش نرید و سل فری انجام بدین خیلی بهتره. به منم گفتن انجام ندادم چون ممکنه نشتی کیسه آب جنین بیاره؛ ولی سل فری مشکلی از بابت جنین نشون نداد و بچم سالمه الانم هفته سی و سومم نی نی شیطونه و خدا رو شکر اوکی. یه خانمی از دوستام خیلی استرس بهش دادن الکی رفت آمنیو داد کلی عوارض براش آورد و آب دور جنین دایم کم می شد با بدبختی نی نی رو براش تا هفته 36 نگه داشتن. جالبه دکترش تو اوایل ماه پنجم اصرار داشته این بره با نامه ای که تاریخش رو دستکاری می کنن سقط کنه ولی خودش زیر بار نرفته. الانم شکر خدا بچه  سالم سالمه اما استرس و گریه های مادر در بارداری فراموش شدنی نیست! پس حتما پزشک و بیمارستان خوب و متعهد و دلسوز و انساندوستی انتخاب کنین تا الکی استرس بهتون وارد نشه.

جفت منم قدامی هست ولی تکونای نی نی م رو از هفته 16 می فهمیدم چون لاغرم و پوستم خیلی نازکه.  الانم تکوناش شکر خدا خوبه. ضربان قلبشم از همون اول مهلت نمی داد و سریع نشون می داد.

2714
سلام منم غربالگریه اولم گفت پسره الان ۱۸ هفته رفتم گفت ۱۰۰ در۱۰۰ دختر

منم هفته ۱۱ و ۳ روز رفتم گفت پسر احتمالا

من اصلا ازش نپرسیدم‌ خودش گفت

بعد تکی ۱۷ هفته و ۶ روز رفتم گفت ۱۰۰ درصد دختر گفنم شما احتمال پسر دادید گفت دختر 

و ۱۸ هفته و ۲ روزم بود 

کلا بهم ریختم خیلی دارم روی خودم کار میکنم میگم خدایا منکه نخاستم جنسیتو بفهمم خودش گفت

چرا با دلم خدا بازی کردی 

الاهی بمیرم واسه بچم شرمندشم 

خدا با دل کسی بازی نکنه خیلی سخته خیلی زیاد الان ی روز که فهمیدم داغونم همش‌میگم مامانی منو ببخش

دست خودم نیست

خوب میشم 

مادرشوهرم‌وقتی گفتم دختر ی لحظه مکث کرد بیشتر داغ دلم تازه شد 

شوهرم گفت دختر خوب ولی شب از سرکار اومد دید ناراحتم حتی بغلم‌نکرد دلداری بده بهم

مامانم گفت باز برو سونو شاید اشتباه شد

ابجیم که خنده دیدی دختر شد داداش و زن داداشو  خواهرشوهرم بدتر

میدونستن پسر دوست دارم😔😔😔

منم هفته ۱۱ و ۳ روز رفتم گفت پسر احتمالا من اصلا ازش نپرسیدم‌ خودش گفت بعد تکی ۱۷ هفته و ۶ روز رفت ...

عزیزم به سلامتی. ان شاء الله سالم و سلامت باشه. و راحت و بخیر دنیا بیاد. اصلاااااا ناراحت نشو از رفتار اطرافیانت. دختر اووووونقد دلبری میکنه از پدرش که نگو. به محض تولد یه مهری تو دل همسرت میفته. خودت تعجب میکنی. من از نزدیک دیدم کسایی که متنفر بودن از دختر، به محض تولد، مثل پروانه دورش میچرخن. 

ففط بگو سالم و صالح باشه ان شاء الله 🌹